הורוסקופ יומי יום רביעי 2022

הורוסקופ יומי 16.11.2022 – יום רביעי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

גדי

אהבתכם עשויה לעבור מהיום למשך שלושה וחצי שבועות הקרובים לאיזור רוחני יותר, זאת בעקבות מעברו של ונוס, כוכב היופי והאהבה, למזל קשת ויתכן שהדבר יעורר בכם את הנכונות להקריב למען מישהו או מישהי שאתם מאוד אוהבים. לחלק מכם תיתכן במהלך תקופה זו התאהבות מיוחדת ולא שגרתית  במישהו או מישהי אך יתברר כי אתם לא תחפצו לחשוף את הקשר ברבים.

דלי

מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, לבית החברים מציין שזה בהחלט הזמן לצאת, להיפתח, להכיר ולהרחיב את המעגלים החברתיים שלכם ולהשקיע יותר בשיווק עצמכם. ונוס, תגביר את היצירתיות או את הפופולריות וכושר השכנוע שלכם וכדאי שבשבועות הקרובים תגבירו את השתתפותכם באירועים ובפעילויות חברתיות. במקרים מסוימים, ידידות עשויה להפוך בתקופה הקרובה לסיפור אהבה.

 

דגים

ונוס, כוכב היופי והאהבה, יעבור היום למזל קשת ולבית הקריירה והתדמית הציבורית. השפעתה העיקרית תהיה בשיפור תדמיתכם ובתחום הקריירה, שם הדברים אמורים לזרום בצורה חלקה יותר בתקופה הקרובה מאחר שיהיה לכם קל יותר להתחבב ולשפר את האווירה עם אלה שאתם עובדים עמם. במקרים מסוימים תתכן אף התאהבות במישהו/י מהעבודה או בדמות סמכותית או בוגרת שעשויה ללמד אתכם דברים רבים.

 

טלה

מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, היום למזל קשת, מראה שזו תחילתה של תקופה מצוינת בת כשלושה וחצי שבועות לביצוע ולקשירת קשרים חדשים עם אנשים וגורמים שונים, במהלך קורסים, השתלמויות נסיעות, טיולים ובעיקר עם חו"ל. זה הזמן לשנות את הגישה שלכם לאהבה ואם אתם פנויים מקשר יתכן שתיפתחו למערכת יחסים שונה ופתוחה יותר.

שור

מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה ושליטכם האסטרולוגי, היום למזל קשת, יגביר בשלושה וחצי שבועות הקרובים את תשוקתכם לכוח, השפעה וכסף. בתקופה זו יהיה לכם קל יותר להשיג כסף ממיקור חוץ ויתכן שתחושו צורך להשקיע במוצרי אופנה, אמנות ויופי.  עוצמת הרגשות שגוברת תגביר את התשוקה החומרית, הפיזית ולפעמים גם את החשדנות ולכן קשר אהבה או שותפות שיתחילו בתקופה זו יכולים להיות אינטנסיביים, או תובעניים אך לבטח ישפיעו עמוקות על חייכם.

 

 תאומים

זו תחילתה של תקופה נחמדה בת כשלושה וחצי שבועות שמוצלחת בדרך כלל, להיכרויות, למשא ומתן, יצירת שותפויות ולגישור ופתרון בעיות שונות בחיי הזוגיות וביחסים קרובים. מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, לבית הזוגיות והשותפויות שבמזל קשת מעורר בדרך כלל את הצורך בשיתוף פעולה הרמוני ובפיוס, אם כי לפעמים תתכן גם רכושנות יתר כלפי בני הזוג ותחושת קנאה וחשדנות. לפנויים ולפנויות – זהו בהחלט הזמן לצאת יותר לפגישות היכרות או לקבל החלטה לגבי העמקת הקשר הקיים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1