הורוסקופ יומי יום שבת 2023

הורוסקופ יומי 04.11.2023 – יום שבת – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה והחברים, גלו אם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביום שבת!

גדי

האנרגיה השלווה שליוותה אתכם בימים האחרונים, תשתנה ליותר רגישה ותובענית במהלך שעות הבוקר, בעקבות מעבר הירח מבית הזוגיות לבית התשוקות וענייני הממון. הדבר עשוי לעורר סוגיות רגשיות ופיננסיות אולם יתאים גם לבילוי מוצאי שבת  לוהט, סקסי ומרגש. אולם אם אתם יוצאים בערב למקומות הבילוי והקניות, רצוי שתקבעו מראש את הגבולות להוצאותיכם, כדי שלא תיסחפו בקניותיכם בסכומים שמעבר ליכולתכם המלאה.

דלי

הרוח המעשית שליוותה אתכם בימים האחרונים, תשתנה במהלך שעות הבוקר ומצב הרוח ישתפר ואתם תהפכו לחברותיים ואפילו לרומנטיים יותר. מיקום הירח יעודד אתכם לגלות ביומיים הקרובים, יותר גמישות, וויתור ופיוס ולפעול להגברת המשיכה הדדית. על כן, הניחו לבעיות היומיום ונצלו את השבת לחיזוק הקשר הזוגי ותיזמו פעילות משותפת שתכניס קצת עניין לשגרת הזוגיות, אך מה שהכי חשוב, זה שתפרגנו יותר לצד האחר.

דגים

הרוח התוססת, החברתית והרומנטית שליוותה אתכם בימים האחרונים, תשתנה במהלך שעות הבוקר בעקבות מעבר הירח לבית הבריאות, וכדאי שתקפידו יותר על בריאותכם, שתו לרוויה ולא יזיק אם תעודדו גם את הסובבים לנקוט באמצעי בטיחות וזהירות. אם אתם בדרך כלל קצת מפוזרים ושוכחים היכן הנחתם חפצים שונים, זהו יום טוב לעשות קצת סדר סביבכם, במגורים, במכונית או בבוידעם.

 

טלה

נדובר ביום מעורב והפכפך שמתחיל במצב רוח מופנם וביתי, אולם הרגישות שליוותה אתכם בימים האחרונים תעלם בהדרגה במהלך שעות הבוקר ואתם תתמלאו בהמון אנרגיה שטרם חשתם כדוגמתה. מעבר הירח במהלך שעות הבוקר למזל אריה, מצוין לפעילויות חברתיות, או לערב רומנטי מיוחד ויצירתי, זה ממש לא הזמן להישאר לבד במגוריכם.

שור

זווית הירח הבוקר, מעולה למפגש קליל עם החברים, לנסיעה לאיזה מקום מקסים, לבלוי כיפי עם הילדים וגם לפעילויות משותפות, מהנות ומשעשעות בחברת קרובי משפחה. מעבר הירח במהלך שעות הבוקר למזל אריה, יתאים לבילוי שבת אחר הצהרים בחברת בני המשפחה או לאירוח בבית.

 תאומים

אתם עלולים להיות נהנתנים ובזבזניים מאוד גם הבוקר. אולם הקצב האיטי יחסית של הימים האחרונים ישתנה במהלך שעות הבוקר בעקבות מעבר הירח למזל אריה התקשורתי וכדאי שתנצלו זאת למפגשים חברתיים ולבילוי קליל ומשעשע. מיקום הירח עשוי לגרום לכם להשתעמם בקלות מפעילות שגרתית, אולם הוא מעודד פעילות משותפת בחברת מכרים, שכנים או חברים מהשכונה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1