הורוסקופ יומי יום שלישי 2023

הורוסקופ יומי 14.11.2023 – יום שלישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה והחברים, גלו אם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביום שלישי!

גדי

שלושת הימים הבאים נראים מתישים, מעורפלים ורגישים וכדאי שתתכננו בחכמה את ניצול האנרגיה הנמוכה שלכם, כדי שלא תתעייפו מוקדם מדי. מעבר הירח לבית מצולות הנפש יכול להקשות על קבלת ההחלטות ובעצם הימים האלה מתאימים יותר לפעילויות רוחניות, לייעוץ לתמיכה ועזרה לזולת, ופחות לפעילויות חומרניות ופיזיות. בכל מקרה, עדיף שתתכננו את פעילותיכם לפי סדרי חשיבות ודחיפות הנושאים ואל תתכננו מראש תכניות, הם גם ככה עשויות להשתנות.

דלי

מסעו של הירח לבית החברתי יגביר את הפופולריות שלכם ביומיים וחצי הקרובים ויעניק לכם יכולת שכנוע והשפעה רבה על רבים. ימים אלה מצוינים לשיווק וקידום של עצמכם ורעיונותיכם ומוצלחים גם ליצירת קשרים מקצועיים עם חברות גדולות. שעות הערב יתאימו למפגשים ולפעילות חברתית וזה גם הזמן להרחיב ולגוון את מאגר הקשרים שלכם, או לחדש קשרים שנותקו זה מכבר.

דגים

אתם תרגישו חשופים יותר בשלושת הימים הקרובים ולכן חשוב שתפגינו איפוק, רצינות ובגרות ובמקרים מסוימים עדיף לחפש פשרות, להפגין גמישות ואפילו לוותר. ימים אלה מוצלחים מאוד בכל הקשור לענייני קריירה ולראיונות עבודה ומיקום הירח אמור לעודד אתכם לקחת את העניינים לידיים ולטפל בהם בצורה רצינית, נחושה, נמרצת ומעשית.

 

טלה

צפויים לכם שלושה ימים מוצלחים שבהם אתם תחושו אופטימיים ביותר, אולם מכיוון שמקצב הדברים והאירועים שמשתנה, יכול הדבר לזמן לכם מצבים שלא צפיתם מראש, לכן רצוי שתפגינו ערנות וזהירות, כדי שתוכלו להגיב בזמן. מעבר הירח למזל קשת יגביר את ההשראה והדמיון ויעודד את הצורך בפעילות שונה ולא שגרתית. על כן היומיים הקרובים יתאימו כדי להיפתח לנושאים חדשניים, לשמיעת הרצאה מעניינת, ללמידה, לתכנון תוכניות ולהתייעצות.

שור

על אף הצורך שלכם להוכיח את עצמכם ומנהיגותיכם ולחזק את מעמדכם, עדיף לנהוג ביומיים וחצי הקרובים בצניעות ולא להידחף יותר מדי לקדמת הבמה. עם זאת נראה שהלחצים הגוברים מתחילים להשפיע נפשית אצל חלק מכם, ולכן קל לגרום לכם להתעצבן. חשוב שתמצאו דרך לתת להם מוצא, לפני שזה יתפרץ מכם בדרך לא מבוקרת. גם המצב הכלכלי ידרוש מכם יותר תשומת לב בימים אלה וייתכן שעל הפרק יעלו הצעות מעניינות להשקעה או בקשת עזרה להלוואה.

 תאומים

האנרגיות מתעדנות והתחושה הופכת נינוחה ואופטימית יותר וביומיים וחצי הקרובים יהיה לכם קל יותר להותיר רושם חיובי או להתחבר לאנשים חדשים. אם לאחרונה נוצרו מתחים או משקעים בניכם לבין אדם קרוב, הרי שזהו יום מוצלח במיוחד  לשיחת הבהרה, פיוס וגם לבילוי אוהבים בשניים. מכיוון שהזרקורים הולכים להיות מופנים אליכם, מומלץ גם שתשימו לב יותר לטיפוח הופעתכם וזהו יום מצוין לעבור דרך הספר הקוסמטיקאית או חנות הבגדים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1