הורוסקופ יומי יום רביעי 2023

הורוסקופ יומי 15.11.2023 – יום רביעי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה והחברים, גלו אם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביום רביעי!

גדי

זווית הירח תקשה עליכם גם היום ואתם עלולים לחוש שידיכם כבולות ושאינכם מצליחים לקדם את תכניותיכם בקצב שתכננתם. עדיף שתקדמו היום את הדברים הכי דחופים בתחילה ואת השאר תשאירו למחר. כמו כן רצוי שתפעלו היום למען מטרות איתן אתם מזדהים או שממלאים אתכם בסיפוק. נסו לעזור ולייעץ, שמרו על קור הרוח גם אם הדברים לא מתרחשים כפי שציפיתם ואל תגיבו בביקורת ושיפוטיות.

דלי

מסעו של הירח במזל קשת ימשיך למלא אתכם גם היום במצב רוח ידידותי ואם אתם חשים צורך להתבלט או זקוקים לריגוש כלשהו, הרי שזהו יום מצוין לכך, והוא בהחלט מצוין גם להשתתפות באירועים חברתיים או מקצועיים. יום מוצלח מאוד גם להרחבת המעגל החברתי או להעלאת רעיון מקורי מעניין, יום מצוין גם לביקור בתערוכה בה תוכלו לעשות היכרות גם עם טכנולוגיה חדשנית.

דגים

על אף שהעומס והלחצים שמופעלים עליכם גוברים, נראה שאתם בהחלט יכולים להפגין קסם אישי רב, כריזמה ותפיסה מהירה היום, עם כי לפעמים אתם עשויים להיות גם מאוד עקשניים. ייתכן שתצטרכו להציב מדי פעם גבולות לאחרים. אך כדי שתוכלו היום לקדם את האינטרסים שלכם מהר ובקלות, מומלץ שתפגינו גם יותר גמישות, איפוק, צניעות, רגישות וחברות טובה וחשוב שתמנעו מהעברת ביקורת או מתגובת יתר להתגרויות.

 

טלה

אתם לא רגועים היום, אך אתם תמשיכו להתמלא באומץ לב, מרץ, התלהבות, תהיו מאוד יצירתיים ותקלטו די בקלות מידע וחומר חדש. זהו גם יום שבו אתם עשויים להיות מעורבים בפעילות או באירוע לא שגרתי. זהו בהחלט יום נהדר למפגשים ושיחות, אם כדי להתפלסף עמם על המתרחש בארץ ובעולם, או כדי לשתף אותם בתכניותיכם.

שור

העיסוק בעניינים חומריים נמשך וזה בהחלט עשוי להיות יום מאוד מוצלח מאוד לעסקים, להתייעצות בנושאים פיננסיים או לפגישה חשובה בענייני עבודה. מיקום הירח מגביר את השפעתכם על אנשים ובעיקר על בני המין השני, תוכלו לנצל זאת ליצירה ולהעמקת הקשרים העסקיים או האינטימיים, לבלות את הלילה בצורה חושנית.

 תאומים

אתם במיטבכם היום ואנשים סביבכם ימשכו אליכם באופן חריג. למעשה זהו עוד יום מוצלח לאהבה. גם הפגנת תמיכה ופרגון לבני הזוג או נכונות לעזור להם תהיה הוכחה מעשית לאהבתכם ולכן רצוי שתשימו היום בצד את הצרכים האישיים שלכם ותנסו להפגין כלפיהם יותר פרגון ועדיף אם תוכלו גם לפעול יותר למענם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1