הורוסקופ יומי יום חמישי 2023

הורוסקופ יומי 16.11.2023 – יום חמישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה והחברים, גלו אם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביום חמישי!

גדי

למרות שאתם מתחילים את היום כשהאנרגיה שלכם עדיין ברמה נמוכה יחסית, נראה שמעבר הירח לפני הצהריים למזלכם, ימלא אתכם בהמון אנרגיה אסרטיבית ותחרותית שתדרבן אתכם לסגור את הפיגורים שאולי נוצרו בימים האחרונים ונראה שבסופו של דבר תוכלו לסיים את השבוע הזה בהצלחה רבה. האנרגיות החדשות והמרעננות האלה ידרבנו אתכם להפגין יותר ספונטניות וכדאי שתכינו תוכניות מעניינות לסוף השבוע.

דלי

מצב רוחכם המשופר ימשיך ללוות אתכם הבוקר אולם לפני הצהריים תחל ירידה אנרגטית שתמשיך גם בסוף השבוע. לפיכך רצוי שתמהרו לסיים בשעות הבוקר את כול המשימות החשובות והדחופות ואת אלה שדורשות מיקוד רב וחשיבה צלולה. אגב ייתכן שתאלצו להתאים את תכניותיכם לערב ולסוף השבוע לרמת האנרגיה הלא יציבה.

דגים

מסתמן לכם עוד בוקר עמוס, אם כי מעבר הירח לפני הצהריים מבית הקריירה לבית החברים, יגרום להמשך היום להיות בעל קצב שונה שמתאים יותר לפעילות שונה ומעניינת יותר. למעשה מצב רוח שהופך קליל ולבבי יותר בשל מעבר הירח לבית החברתי, ילווה אתכם גם בסוף השבוע וכדאי שתנצלו זאת כדי לארגן מסיבה או פעילות מעניינת עם החברים.

 

טלה

מסעו של הירח בבית הרחבת האופקים ימשיך למלא אתכם הבוקר באנרגיה אופטימית וביצירתיות מחשבתית, אך מעבר הירח לפני הצהריים לבית הקריירה ישנה את האווירה סביבכם ויגביר את העומס והלחץ עליכם. הדבר ידרוש מכם להפגין יותר חריצות ומשמעת עצמית וייתכן צורך לקחת את העניינים לידיים ולטפל בהם בצורה רצינית, נחושה, נמרצת ומעשית. ייתכן שתתבקשו להגדיל ראש ולתת יד לעזרה. בכול מקרה חשוב שתגלו יותר איפוק.

שור

המעמסה הרגשית שליוותה אתכם בימים האחרונים תתפזר לפני הצהריים עם מעבר הירח ממזל קשת למזל גדי ישפר את מצב הרוח שלכם וימלא אתכם באנרגיה אופטימית וברצון לשבור את השגרה. כדאי לנצל את סוף השבוע שבפתח לפעילות תרבותית-בידורית מעניינת, או לפעילות חווייתית הרחק מביתכם.

 תאומים

האנרגיות הרגשיות שבכם, ילכו ותחזקו לפני הצהריים בעקבות מעבר הירח לבית התשוקות, מה שיכול לעורר בימים הקרובים את תשוקתכם או לפחות לגרום לכם להקרין משהו סקסי יותר. מעבר הירח למזל גדי יכול גם לגרום להתעוררות חשדנותכם או לגרום לכם להגיב בצורה קיצונית ולא צפויה.  כדאי שתשתדלו לשמור על שלוותכם או לפחות על שליטה עצמית ואיפוק. בכול מצב רצוי שתגלו יותר זהירות ולא תמהרו לספר דברים מסוימים, שעלולים להתגלגל הלאה ולגרום לכם לאי נוחות או מבוכה בהמשך.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1