הורוסקופ יומי יום שישי 2023

הורוסקופ יומי 17.11.2023 – יום שישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה והחברים, גלו אם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביום שישי!

גדי

צפוי לכם סוף שבוע נעים, מהנה ואנרגטי במיוחד וכדאי שתהיו זריזים ותסיימו מוקדם ככל האפשר את ההכנות לסוף השבוע כדי שתתפנו  לנצל את הירח שמתארח במזלכם, לפעילויות מהנות ומגוונות. מיקום הירח ישפר את מצב הרוח ימלא אתכם באנרגיה רבה ובמוטיבציה להתחלות חדשות ומיוחדות, בעיקר מומלץ כרגע לעשות משהו במשותף עם שכנים או חברים ללימודים או מהשכונה.

דלי

רגישותכם תתעצם בסוף השבוע ולכן תגבר גם הנטייה להיפגע בקלות, לחוש חסרי אנרגיה או להיות מושפעים מדי מהאווירה סביבכם. התמקמות הירח בבית כוחות הנפש והפעילות מאחורי הקלעים, יכול לגרום לכם להתעייף מהר, לחוש מבולבלים, לשכוח דברים או לעורר בכם ריחוק מסוים מהמתרחש סביבכם. למעשה אתם זקוקים כעת לקצת שקט ולמנוחה – נפשית ופיזית וזה לא הזמן לפעילות מלחיצה ומאמצת או לדיון בנושאים מעצבנים או בצרותיהם של אחרים.

דגים

הלך הרוח יהפוך לזריז יותר, מרגש וחסר רציפות בסוף השבוע. וזאת בהשפעת הירח שבבית המסיבות והאירועים החברתיים. זה ללא ספק הזמן למפגש מכרים וידידים. לפנויים ולפנויות שביניכם יהיה קל לשבות את הלב ולהקסים את הצד השני ואצל חלק מכם ייתכן אף שקשר חברי יהפוך במהלך סוף השבוע לרומן סוער.

 

טלה

מסעו של הירח בבית הקריירה, מעורר בכם נוקשות ושיפוטיות, על כן מומלץ שתהיו מאופקים ושקולים בדבריכם, במהלך סוף השבוע, מכיוון שמישהו יכול להיפגע, לנטור לכם, או לצנן את הקשר בניכם. על כן מומלץ שתהיו קשובים יותר בסוף השבוע לצורכי הקרובים לכם ותנסו להעניק את התמיכה שדרושה להם, גם אם זה דורש מכם לשנות תכניות או אפילו להקריב במידה מסוימת.

שור

מסתמן סופ”ש רווי שינויים שמתאים לבילוי שונה, להשתתפות באירועים מעניינים ולמפגש עם אנשים חדשים שאולי יזינו אתכם במידע שימושי, או שישפיעו על חשיבתכם ויעוררו את סקרנותכם לגבי נושא שטרם הכרתם. עם זאת ייתכנו גם הפתעות ומצבים לא צפויים, אולי תקבלו איזו הצעה לבילוי שתדרוש מכם לקבל החלטה מהירה וספונטנית.

 תאומים

מסתמן סופ”ש מצוין להיכרויות חדשות ולהעמקת הקשרים הקיימים, ואצל חלק מכם תיתכן במהלך סוף השבוע תחושת התחדשות, והתחלת קשר אישי עמוק, בעיקר לפנויים והפנויות שביניכם. שיוט הירח בבית הסקס, האינטימיות והרגשות העמוקים, יעצים בסוף השבוע את רגישותכם וימלא אתכם תקווה אילמת, לאינטימיות רועמת. מיקום הירח יעודד אתכם להתחבר למקומות הכי רגשיים שבכם מה שיגרום לכם לשדר ביומיים הקרובים: רגישות, תקיפות וחושניות, וזה בהחלט יתאים לסוף שבוע לוהט ומרגש.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1