הורוסקופ יומי יום שבת 2023

הורוסקופ יומי 18.11.2023 – יום שבת – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה והחברים, גלו אם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביום שבת!

גדי

האנרגטיות גבוהה תורגש עד הצהריים בזכות המרץ הרב שיזרים בכם הירח שבמזלכם וכדאי שתנצלו זאת כדי לבלות וליהנות בחברת החברים ובאירועים שונים. מעבר הירח לקראת שעות אחר הצהריים לבית הכספים ישנה את האווירה ויעורר בימים הקרובים את הצדדים החומריים שבכם ואולי אף ידרבן אתכם לצאת לשווקים ולרכוש מוצרים בלי לעשות חשבון.

דלי

האנרגיות עדיין לא בשיאן הבוקר ולא יהיה נורא אם תנוחו ותאספו כוח עד לשעות הצהרים המאוחרות. המרץ וההתלהבות ישובו למלא אתכם לקראת שעות אחר הצהריים, בעקבות מעבר הירח למזלכם, מה שבוודאי יגביר את הביטחון העצמי וימלא אתכם באנרגיה רבה שמעודדת יצירתיות ויוזמה. האנרגיות החדשות והמרעננות האלה, שידרבנו את רובכם להפגין יותר ספונטאניות וכדאי שתכינו תוכניות מעניינות לבילוי להמשך השבת.

דגים

המרץ והאנרגיות שליוו אתכם לאחרונה ילכו ויופחתו בהדרגה לקראת שעות אחר הצהריים, בעקבות מעבר הירח לבית מצולות הנפש, מה שיכול להגביר את הרגישות ולהפיל עליכם תשישות ואי חשק. לכן, אל תעמיסו על עצמכם יותר מדי ונסו למלא את הריקנות הפנימית, בדברים בעלי תוכן רוחני וגם בילוי מאוורר במחיצת חברים מפרגנים יכול לשחרר, לעודד ולשפר לכם את מצב הרוח.

 

טלה

אתם עדיין נוקשים הבוקר אך מסעו של הירח אל הבית החברתי לקראת שעות אחר הצהריים ישנה את האנרגיות שלכם לידידותיות יותר ואת הקצב למהיר יותר, עם זאת תיתכן איזו חוסר רציפות בין הדברים ואולי אף יתרחשו אירועים לא צפויים. שינוי במיקום הירח, יגביר את הצורך שלכם בריגושים ובפעילויות חברתיות, ובעיקר יגבר הצורך שלכם להיות במרכז ולקבל את רוב תשומת הלב. כמו כן ישתפרו סיכויי ההצלחה לפנויים ולפנויות שביניכם ולכן מומלץ להשתתף באירועים ולנצל הזמנות לבילוי.

שור

מצב ולכם הזורם וההרפתקני ממשיך למלא אתכם גם הבוקר מתאים לפעילות משחררת ולא שגרתית. אולם האנרגיות יחלו להשתנות לקראת שעות אחר הצהריים, זאת בעקבות מעבר הירח לבית התדמית, מה שידרוש מכם להפגין בימים הקרובים יותר איפוק ושליטה עצמית שנובעים גם מהצורך לעשות איזו הפרדה בין ההיגיון לרגשות. מיקומו החדש של הירח עשוי לגרום לכם גם להתייחס לדברים ברצינות רבה מדי ולעיתים אפילו בביקורתיות, אך עדיף שתישארו ניטרליים, תתגמשו, תוותרו ותהיו סלחניים יותר ופחות שיפוטיים.

 תאומים

עדיין יהיה קל למשוך אתכם הבוקר בכל מיני מציאות, מבצעים, או בשכיות חמדה, ואם אתם חסים על חשבון הבנק שלכם, עדיף שלא תסתובבו במקומות שכאלה עד לשעות הצהרים. מעבר הירח בשעות אחר הצהרים לבית הרחבת האופקים ישנה את מצב הרוח הרגשני לקליל ואופטימי יותר ויעורר את הצורך בפעילות מעניינת ולא שגרתית. על כן נצלו את שעות אחר הצהרים והערב לפעילות שוברת שגרה, לסרט, למופע מעניין או למסיבה נחמדה. העיקר שתהיו קצת ספונטניים וגמישים יותר ותצאו למקומות שמעוררים בכם ריגוש ועניין.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1