הורוסקופ יומי יום ראשון 2023

הורוסקופ יומי 19.11.2023 – יום ראשון – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה והחברים, גלו אם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביום ראשון!

גדי

השבוע מתחיל כשהירח נע בבית הכספים, מה שמעורר בכם הזדהות עזה עם תשוקותיכם הצרכניות והחומרניות ואולי נדמה לכם שאנשים מציצים לכוון הכיס שלכם, מה שבהחלט יכול להיות נכון, אך זה לא בהכרח תמיד שלילי. היום, תוכלו גם למצוא פתרונות יצירתיים, להגדלת הכנסותיכם ואולי תקבלו הצעה מפתה. בכל אופן, יהיה לכם קל יותר היום לסגור עסקה חשובה, לסכם נושאים עם מעבידים ושותפים, לקבל העלאה, הלוואה או להרחיב את האשראי בבנק,

דלי

אתם מתחילים את השבוע בשיא המרץ בזכות שיוט הירח במזלכם, הדבר יגביר את התלהבותכם מאתגרים ויעודד גם תחרותיות ויוזמה ומומלץ שתנצלו היטב את היומיים הקרובים, כדי לקדם את עניינכם. נסו לנצל את הירח במזלכם גם לחיזוק הקשר עם חברים וקרובים, או צאו ביוזמה רומנטית נועזת,

דגים

השבוע מתחיל ברמת אנרגיה נמוכה שמעודדת חולשה, שיבושים ופיזור נפש ומתאימה יותר להתעסקות בפילוסופיה ובנושאים רוחניים, ופחות לטיפול בנושאים מעשיים. ככלל, נצלו את האינטואיציה שבמיטבה כעת, כמצפן שיסייע לכם לנווט את עצמכם היום. עדיף שתתחילו את היום בנושאים העיקריים והדחופים ואם תתעייפו תוכלו לדחות את מה שנותר להמשך השבוע.

 

טלה

אתם מתחילים את השבוע כשאתם במצב רוח חיובי, סקרן וחברותי וכדאי שתפתחו את לבכם לחברים וגם לאנשים זרים שעשויים להפתיע אתכם היום ובגדול. זה גם יום נהדר לגילוי ספונטניות, עצמאות וחשיבה יצירתית ומקורית. כאמור קצב מהיר, מצב רוח חברותי וצורך להתבלט, הם מהמאפיינים הבולטים היום, אולם הקצב אינו סדיר וייתכנו גם אירועים פתאומיים ולא צפויים. על לכן גלו יותר ערנות ומוכנות.

שור

השבוע שלכם יתחיל כשהירח ממוקם בבית הקריירה, מה שיגביר את העומס והלחצים עליכם וידרוש מכם לפעול במרץ, באיפוק ובנחישות. אולם זה בהחלט יום מוצלח למחפשי העבודה ולכול החרוצים והשאפתניים שבניכם שרוצים להתקדם. אופציות והזדמנויות חדשות בפתח עשויים להביא אפשרויות מעניינות להגדלת הרווחיות.

 תאומים

אתם מתחילים את השבוע מלאים במחשבות ורעיונות רבים שאולי אף גורמים לכם לחוסר שקט נפשי ונראה ששיחות וחילופי רעיונות עם אחרים, יסייעו לכם להירגע. זהו יום מוצלח מאוד ללמידה, התייעצות ולפעילות לא שגרתית וגם לבילוי תרבותי. עם זאת קצב ההתרחשויות המהיר דורש מכם לגלות יותר ערנות ויכולת קבלת החלטות מהירה. ייתכן גם מפגש עם אנשים מעניינים, אשר הגיעו מרחוק או כאלה בעלי רקע תרבותי שונה מאוד משלכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1