הורוסקופ יומי יום שני 2023

הורוסקופ יומי 20.11.2023 – יום שני – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה והחברים, גלו אם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביום שני!

גדי

הקצב הזחלני של הימים האחרונים משתנה משעות הערב, בעקבות מעבר הירח בשעות הערב לבית החשיבה, התקשורת והניידות, מה שיכול לעורר את הסקרנות, לשפר את הזיכרון ואת כושר הביטוי, מהירות החשיבה ואת הצורך בפעילויות מעניינות. עם זאת, מומלץ שתבלמו את קוצר הרוח שלכם, תגבירו את הערנות וההקשבה לדברי אחרים, יתכן שהדברים שתשמעו יפרו אתכם ברעיון מצוין שיעזור לכם לקדם את עצמכם.

דלי

למרות שהיום נפתח ברמת אנרגיה גבוהה, נראה כי מעבר הירח בשעות הערב לבית הכספים עשויי לצנן קצת את ההתלהבות הגבוהה של הימים האחרונים ולהחזיר אתכם לקרקע המציאות. למעשה, מעבר הירח בשעות הערב לבית הכספים יאט את הקצב ויעודד התעסקות מוגברת בענייני כספים, לכן רצוי להימנע מהוצאת כספים מוגברת, בלי מחשבה מעמיקה תחילה.

דגים

למרות שאתם פותחים את היום כשהאנרגיה שלכם עדיין ברמה נמוכה יחסית, נראה כי מעבר הירח בשעות הערב למזלכם ימלא אתכם בהמון אנרגיה אסרטיבית ותחרותית שתדרבן אתכם לסגור את הפיגורים שאולי נוצרו בימים האחרונים ונראה שבסופו של דבר תוכלו לסיים את המשימות בהצלחה רבה.

 

טלה

האווירה החברתית משפיעה בהחלט לטובה על הקצב שלכם שימשיך להיות עד לשעות הערב מהיר וזורם בקלות יחסית. אולם בעקבות מעבר הירח לבית מצולות הנפש, אתם תחושו הערב שהמצברים שלכם הולכים ומתרוקנים במהירות וכדי לשוב ולחדש את האנרגיות שלכם כמקודם אתם תזדקקו ללקיחת פסק זמן מהמירוץ כדי לאפשר לגופכם ולנפשך לנוח ולהירגע.

שור

למרות שמצב הרוח קצת נוקשה בתחילת היום, נראה כי זהו יום בהחלט מוצלח מאוד לקידום ענייני הקריירה. קרוב לוודאי שתהיה לכם גם הזדמנות מצוינת לבלוט היום ואף להשפיע על סביבתכם או על תהליך קבלת ההחלטות.  מעבר הירח בשעות הערב מבית הקריירה לבית החברים, יגרום להמשך היום להיות בעל קצב שונה ודינמי שמתאים יותר לפעילות שונה ומעניינת.

 תאומים

אתם תקבלו היום המון תשומת לב, וכדי להתבלט ולהפגין את כישוריכם המקצועיים ומומלץ שתקפידו גם על דיוק והופעה נאה. מעבר הירח בשעות הערב לבית הקריירה,שישנה את האווירה סביבכם וקרוב לוודאי שאף יגביר את העומס והלחץ עליכם במהלך הימים הקרובים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1