הורוסקופ יומי יום שלישי 2023

הורוסקופ יומי 21.11.2023 – יום שלישי – שמועה מזלות

השמועה אומרת...

שתפו

סרטן

זוויות הכוכבים יעודדו בכם היום יותר עצמאות מחשבתית שעשויה להוליד רעיונות מקוריים וחדשניים, שאולי יביאו אתכם להסיק מסקנות חדשות שישפיעו על תכניותיכם לעתיד. יום נהדר ליציאה לסרט או למופע מעניין וגם לישיבה בחברותא לשיחות פילוסופיות, להתייעצות והחלפת מידע או לדיון מתלהב בענייני היום. אולם אתם צריכים להיזהר היום משאננות ומביטחון עצמי מופרז, שעשויים לדרבן אתכם להמר ולקחת סיכונים גדולים מהרגיל.

אריה

הימים הבאים רגישים בכל מה שקשור למערכות יחסים ועדיף להתגמש, להתפשר ולהיות סלחניים יותר. כדאי שתנצלו את שיוט הירח בבית הזוגיות לשיחות אישיות עם הפרטנר לעבודה, או כדי  ללבן בנועם את הדברים שמציקים לכם עם בני הזוג. לפנויים ולפנויות שבניכם אלו ימים דיי מוצלחים להיכרויות חדשות וכדאי שתשקיעו יותר בהופעתכם.

בתולה

בשל מסעו של הירח בבית העבודה, הסדר והבריאות, אתם עשויים להפוך ביומיים הקרובים  ליעילים, מחושבים, שכלתניים, מאופקים ושקולים יותר ויתכן שהנטייה להקפדה בפרטים תגבר. החשיבה שלכם תהיה הרבה יותר פרקטית ואנליטית ביומיים אלה ולכן יהיה לכם הרבה יותר קל לנתח את המצב ולהציע פתרונות מעשיים. גם המודעות לענייני הבריאות תגבר וזה הזמן להקדיש יותר מאמץ וזמן לשיפור הכושר הגופני והגזרה.

 

מאזניים

זה בלתי נמנע שתבלטו היום וייתכן שמצפה לכם יום לא שגרתי, אולי קצת תזזיתי אך בהחלט מתאים למי שאוהב ריגושים ובילויים סוערים. כדאי שתנצלו את האנרגטיות הגוברת, התעוזה ומצב הרוח הנפלא שימלאו אתכם ביומיים וחצי הקרובים, לפגישות עסקים, לפעילות חברתית ולערבי אהבה ספונטניים. רצוי שתפגינו יותר נועזות ויצירתיות, אולם בו זמנית תשמרו גם על הפרופורציות הנכונות כדי שלא תיסחפו יותר מדי.

עקרב

עולמכם הרגשי יודגש מאוד היום ולכן ייתכן שתתקשו לבטא את עצמכם ברהיטות ותיווצר איזו אי הבנה עם אדם קרוב. על כן עדיף שתיקחו הכול בקלילות, אין צורך להתרגש או להתעצבן, גם אם הדברים אינם קורים בסדר שתכננתם. עם זאת זהו יום נהדר לאירוח ביתי, או למפגש אינטימי עם מישהו או מישהי שמזמן לא פגשתם.

קשת

תרגישו הרבה יותר אנרגטיים והחשיבה שלכם תהיה מהירה ויצירתית ולכן זהו יום מבורך מאוד ואתם עשויים להיתקל ולזהות היום בהזדמנויות מיוחדות, או לעלות רעיונות מבריקים. נצלו את היום למפגשים שונים בהם תוכלו ליצור קשרים או שתפרה אתכם מבחינה רעיונית. תוכלו לפרוק את המרץ המוגבר גם בחדר הכושר, במפגש חברים, או באיזה בר נחמד שבו תוכלו לשוחח בחופשיות ואף להתחכך במגוון אנשים.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

 

המשך הכתבה בעמוד הבא

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות