הורוסקופ יומי יום רביעי 2023

הורוסקופ יומי 22.11.2023 – יום רביעי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה והחברים, גלו אם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביום רביעי!

גדי

מסתמן כי ביומיים הקרובים תצטרכו להקדיש יותר תשומת לב לענייני המשפחה והמגורים ויתכן שתתקלו במישהו שלא פגשתם מזמן. מעבר הירח למזל טלה מעורר בדרך כלל את רגישותכם ומכיוון שקל לכם בדרך כלל לפעול ממקום הגיוני ושכלתני דווקא, הרי שזה יכול להוות דווקא שינוי מרענן עבורכם, לחוות את החיים דווקא ממקום אחר. חשוב שתשמרו בימים אלו על איפוק ותמנעו מתגובות אימפולסיביות. מאחר שאיזור הקיבה עשוי להיות רגיש במיוחד, מומלץ שתקפידו לאכול ביומיים אלה בצורה מסודרת, רגועה ומתונה.

דלי

תרגישו היום הרבה יותר אנרגטיים ביומיים הקרובים והחשיבה שלכם תהפוך למהירה וליצירתית יותר ואם תפגינו ערנות, אתם עשויים לזהות הזדמנויות מיוחדות, או לעלות רעיונות מבריקים. נצלו את היום למפגשים שונים בהם תוכלו ליצור קשרים או שתופרו מבחינה רעיונית. תוכלו לפרוק היום את המרץ המוגבר גם בחדר הכושר, במפגש חברים, או באיזה פאב נחמד שבו תוכלו לשוחח בחופשיות ואף להתחכך במגוון אנשים.

דגים

עניינים כלכליים יודגשו ביומיים הקרובים, בעקבות מעבר הירח למזל טלה ויתכנו התפתחויות חיוביות, בעיקר אם תפגינו פתיחות מחשבתית, גישה חדשנית ויצירתית יותר. רצוי שתשלטו ביומיים אלה ביצרים החומריים והצרכניים שלכם, שעשויים לגרום לכם להתפתות די בקלות להוצאת כספים מיותרת. אולם למרות שלא מומלץ להתעסק בימים אלה בבזבוזים, הרי שבהחלט מותר לכם קצת לפרגן לעצמכם ולבני הזוג ולרכוש משהו נחמד שישפר את האווירה ואת מצב הרוח.

 

טלה

שובו של הירח למזלכם, תמלא אתכם ביומיים הקרובים באנרגיה רבה, תחרותית ויוזמת, אך גם ברגישות. זהו יום נהדר ליצירת שיתופי פעולה, מה שיסייעו לכם לקדם טוב ומהר יותר את עניינכם. זהו גם יום מצוין להתחלה חדשה, לשיפור היחסים עם הסובבים בעבודה, ליצירת קשרים, לבילוי עם חברים ולחיזור עדין אך החלטי.

שור

בשל מסעו של הירח לבית מצולות הנפש אתם תחושו היום ירידה אנרגטית שעשויה להשפיע עליכם מבחינה פיזית ונפשית. אתם עשויים להיות היום הרבה יותר מבולבלים, מפוזרים ורגישים וייתכנו אולי גם שיבושי תכניות שלא באשמתכם. על כן הרשו לעצמכם להתאמץ פחות והתאימו את תכניותיכם ליכולת ולקצב האישי שלכם.

 תאומים

מסעו של הירח לבית החברים, יגרום לכם להיות הרבה יותר קלילים, משעשעים, ידידותיים ופתוחים להיכרויות  וכדאי שתנצלו את היומיים הקרובים למפגשים מלהיבים ולמסיבות. בימים אלה, עשויות להתעורר בכם מחשבות על עתידכם, או שיהיה לכם צורך בפעילות שונה מהפעילות היומיומית הרגילה. זה גם הזמן להפגין יותר עצמאות או לפחות להרגיש חופשיים מתלות באחרים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1