הורוסקופ יומי יום רביעי 2023

הורוסקופ יומי 08.11.2023 – יום רביעי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה והחברים, גלו אם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביום רביעי!

גדי

נוגה, כוכב היופי והאהבה, עוברת בתחילת היום למזל מאזניים ולבית הקריירה והתדמית הציבורית. השפעתה העיקרית תהיה בשיפור תדמיתכם ובתחום הקריירה, שם הדברים אמורים לזרום בצורה חלקה יותר בתקופה הקרובה מאחר שיהיה לכם קל יותר להתחבב ולשפר את האווירה עם אלה שאתם עובדים עמם. במקרים מסוימים תתכן אף התאהבות במישהו/י מהעבודה או בדמות סמכותית או בוגרת שעשויה ללמד אתכם דברים רבים.

דלי

אתם פותחים בתקופה מצוינת לחיזוק ולקשירת קשרים חדשים עם אנשים וגורמים שונים, במהלך קורסים, השתלמויות נסיעות, טיולים ובעיקר עם חו”ל. זה הזמן לשנות את הגישה שלכם לאהבה ואם אתם פנויים מקשר יתכן שתיפתחו למערכת יחסים שונה ופתוחה יותר, כול זאת בעקבות מעברו של ונוס, כוכב היופי והאהבה, לבית הרחבת האופקים.

דגים

מעברו של נוגה, כוכב היופי והאהבה, למזל מאזניים, תעצים גם את תשוקתכם לכוח, השפעה וכסף. בשלושה וחצי השבועות הקרובים יהיה לכם קל יותר להשיג כסף ממקורות חיצוניים (הלוואה וכדומה) ויתכן שתחושו צורך להשקיע במוצרי אופנה, אמנות ויופי. עם זאת עוצמת הרגשות שגוברת תגביר את התשוקה החומרית, הפיזית ולפעמים גם את החשדנות ולכן קשר אהבה או שותפות שיתחילו בתקופה זו יכולים להיות אינטנסיביים, או תובעניים אך לבטח ישפיעו עמוקות על חייכם.

 

טלה

אתם בפתחה של תקופה נחמדה בת כשלושה וחצי שבועות שמוצלחת בדרך כלל, להיכרויות, למשא ומתן, יצירת שותפויות ולגישור ופתרון בעיות שונות בחיי הזוגיות וביחסים קרובים. מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, לבית הזוגיות והשותפויות שבמזל מאזניים מעורר בדרך כלל את הצורך בשיתוף פעולה הרמוני ובפיוס, אם כי לפעמים תתכן גם רכושנות יתר כלפי בני הזוג ותחושת קנאה וחשדנות. לפנויים ולפנויות – זהו בהחלט הזמן לצאת יותר לפגישות היכרות או לקבל החלטה לגבי העמקת הקשר הקיים.

שור

מעבר כוכב נוגה, שליטתכם האסטרולוגית, לבית הבריאות והעבודה שלכם, יעודד ויעזור לכם בשלושה וחצי שבועות הקרובים לשפר את בריאותכם, להכניס סדר ולשפר את העיצוב של מקום עבודתכם ובעיקר את היחסים שם. תוכלו אף ליצור קשרי עבודה חדשים ביתר קלות. כדאי בהחלט לנצל את התקופה הקרובה ולשים לב יותר גם לנושאי הבריאות השונים. זה גם הזמן המתאים ביותר להפסיק לעשן, להתחיל בדיאטה, אימוני כושר או להיגמל מכל הרגל לא אסתטי או לא בריא אחר.

 תאומים

מעבר נוגה לבית היצירה והנאות החיים יעניק לכם תקופה בת כשלושה וחצי שבועות של שכרון חושים נעים, יצירתי ורומנטי.  ונוס יכולה לעורר בכם את הצורך לבלות יותר בטיפוח תחביבכם, לצאת יותר לבלות וגם ליהנות הרבה יותר בחברת ילדיכם. אצל חלק מיקום ונוס עשוי להתחבר לנושא ההיריון או לידה. מצד שני, המשמעת העצמית ירודה יותר ותיתכן נטייה לנהנתנות יתר, להיסחפויות ולהגזמות. לפנויים ופנויות – הפופולריות שלכם תגבר ותחזק את הביטחון העצמי ובהחלט ייתכנו בתקופה זו היכרויות נעימות ולרוב מוצלחות מאוד, לכן כדאי שתקדישו יותר זמן לנושא זה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1