הורוסקופ יומי יום חמישי 2023

הורוסקופ יומי 09.11.2023 – יום חמישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה והחברים, גלו אם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביום חמישי!

גדי

מסעו של הירח בבית הרחבת האופקים ימשיך למלא אתכם הבוקר באנרגיה אופטימית וביצירתיות מחשבתית, אך מעבר הירח בסביבות שעות הצהריים לבית הקריירה ישנה את האווירה סביבכם ויגביר את העומס והלחץ עליכם. הדבר ידרוש מכם להפגין יותר חריצות ומשמעת עצמית וייתכן צורך לקחת את העניינים לידיים ולטפל בהם בצורה רצינית, נחושה, נמרצת ומעשית. ייתכן שתתבקשו להגדיל ראש ולתת יד לעזרה. בכול מקרה חשוב שתגלו יותר איפוק.

דלי

הכבדות הרגשית שליוותה אתכם בימים האחרונים תתפזר בסביבות שעות הצהריים עם מעבר הירח ממזל בתולה למזל מאזניים ישפר את מצב הרוח שלכם וימלא אתכם באנרגיה אופטימית וברצון לשבור את השגרה. מומלץ שתנצלו את סוף השבוע שבפתח לפעילות תרבותית-בידורית מעניינת, או לפעילות חווייתית בחיק הטבע.

דגים

האנרגיות הרגשיות שבכם, ילכו ותחזקו בסביבות שעות הצהריים בעקבות מעבר הירח לבית התשוקות, גם הראייה שלכם תהפוך למעשית וכלכלית יותר וייתכן שתזהו בימים הקרובים הזדמנות לעשות איזה ‘מכה’ קטנה ורווחית. על כן מומלץ שתנצלו את המשך היום ליצירת קשרים אישיים או עסקיים חדשים ואת הלילה לחיזור ולכיבוש לבבות. במקביל, המשיכו בשמירה על האווירה הטובה סביבכם ותמנעו ממאבקי כוח.

 

טלה

הבוקר ירגיש לחוץ וידרוש הקפדה על הפרטים והדיוק. מעבר הירח בסביבות שעות הצהריים לבית הזוגיות יעודד אתכם להפגין נכונות להתגמש ולהתפשר. הימים הקרובים מצוינים לשיפור שיתופי הפעולה, ליצירת קשרים וזמן מצוין לשיחה אישית מעמיקה באווירה רגועה עם בני הזוג, על סוגיות שונות שגרמו לחיכוכים בניכם. לפנויים ולפנויות שבניכם יפתח בימים הקרובים חלון הזדמנויות לאהבה, ייתכן שהיא תגיע ממקור לא צפוי.

שור

זהו יום מלא שינויים שמתחיל בהמון אנרגיה מתלהבת אולם מצב הרוח הקליל של שעות הבוקר, ילך ויהפוך בסביבות שעות הצהריים לרציני יותר, זאת בעקבות מעבר הירח מבית ההנאות לבית העבודה והבריאות, מה שיכול להשפיע גם על תכניות שהכנתם לבילוי הערב. כדאי שבימים הקרובים תיקחו הכול בקלות ותשמרו על האווירה הטובה סביבכם. הסתכלו על הדברים בצורה רחבה ומקיפה יותר, אחרת תתקשו להבחין בין העיקר לטפל ותתקעו בפרטים הקטנים והשוליים.

 תאומים

הרגישות שהייתה טמונה בכם בימים האחרונים תתפוגג בסביבות שעות הצהריים ומצב הרוח שלכם ילך וישתפר ואתם תתמלאו בהדרגה באנרגיה מהירה, בהירה, חברותית וזורמת, שתלווה אתכם גם בסוף השבוע. מעבר הירח לבית ההנאות והאהבה יגביר את הצורך בריגושים, אולי גם לתשומת לב וגם את החשק לצאת ולבלות והערב הזה בהחלט עשוי להיות נפלא למפגש חברתי או לפעילות רומנטית מרגשת.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1