הורוסקופ יומי יום ראשון 2023

הורוסקופ יומי 12.11.2023 – יום ראשון – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה והחברים, גלו אם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביום ראשון!

גדי

מולד הלבנה יגרום לכם להביט קדימה ולצעוד כבר היום את הצעד הראשון אל העתיד. במהלך השבועיים הקרובים ייתכנו מספר הפתעות, בעיקר מצד חברים ואנשים עימם אתם נמצאים בקשר יומיומי, במקרים מסוימים ייתכן גם ניתוק קשר.  אמנם יתכנו ביומיים הקרובים, הרבה אפשרויות חדשות, אולם ישנם גם חששות, ורצוי שתזדרזו בקבלת החלטה כיוון שזה הזמן לפעול. התמהמהות יתר עלולה למוסס את העניין ולאכזב אתכם בסופו של דבר.

דלי

מולד הלבנה מתרחש היום ומציין את תחילתם של שבועיים, שבהם כדאי שתקדישו יותר זמן ומרץ לקידום עצמכם בעיקר בענייני קריירה. תוכלו להתבלט יותר בעבודה, אם תזמו מהלכים חדשים, אך הכי חשוב שתישמרו על הגינות בתחרות עם האחרים ולא תפזרו הבטחות שאינכם יכולים או מתכוונים לממש. מנגד תיתכן התמרמרות וביקורת, בעיקר מאלה שיחושו שבגלל שאתם עסוקים אתם מזניחים אותם, לכן הפגינו יותר רגישות והשתדלו למלא גם את המחויבויות שלכם לענייני המשפחה והזוגיות.

דגים

הסקרנות שלכם מתעצמת בעקבות מולד הירח והשבועיים הקרובים עשויים להיות מרגשים מאוד, אם תהיו פתוחים לנושאים, רעיונות וגישות חדשות. מולד הירח, בבית הרחבת האופקים, עשוי לעודד את הרחבת זווית ראיית הדברים ולדרבן אתכם ליצור קשרים נוספים, אולי גם עם גורמים מחוץ לארץ, או שיצור הזדמנויות לצאת ללימודי המשך, קורסים והשתלמויות בארץ ובחו”ל. נצלו שבועיים אלה כדי לשבור את השגרה, בהשתתפות בהרצאות וסדנאות וביציאה לטיולים, אך היזהרו מהסיכונים שבדרכים.

 

טלה

מולד הלבנה בבית התשוקות, הרגשות העמוקים וענייני הכספיים, מציין את הקשר הבלתי נפרד שבין עולמכם הרגשי לפעילותיכם, בשבועיים הקרובים, מה שבהחלט מצוין להחצנת רגשות ולהעמקת הקשר הזוגי וגם ליצירה או להעמקת שיתוף פעולה עסקי, שיכול לצמצם את הסיכון שאתם לוקחים על עצמכם. חשוב שבתהליך קבלת ההחלטות, תתחשבו ביכולתכם האינטואיטיבית שמשתפרת ואל תזלזלו בתחושות הבטן.

שור

מולד הלבנה ייצר קרבה בין הזוגות שבניכם ובדרכו המסתורית יעודד את שניכם למצוא את הדרך לגשר על הפערים, להתגמש ולסלוח האחד לשני. גם בכל הקשור לשותפויות עסקיות עשויים להיות כרגע גישושים וזהו אכן זמן מצוין לסיום מערכת לא מוצלחת ולהתחלת שותפויות מכל הסוגים, בעיקר רומנטית. לפנויים ולפנויות יתכנו בשבועיים הקרובים יותר הזדמנויות ליצירת קשר מעניין ורצוי שלא תפספסו שום הזדמנות לצאת ולהכיר.

 תאומים

בשל מולד הלבנה, אתם הופכים קפדניים ודייקניים יותר בשבועיים הקרובים וזה הזמן להתייעלות, להקפיד בענייני סדר וניקיון ואף לשדרג את מעמדכם או לגיוון פעילותכם בעבודה. שיחה עם הממונה תעודד את השינוי. כדאי לנצל את השבועיים האלה גם לשיפור ההופעה והכושר הגופני. לא יזיק להיבדק אצל הרופא בדיקה שגרתית כדי לוודא שהכול כשורה או לקבלת המלצות לשיפור המצב.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1