הורוסקופ יומי יום שני 2023

הורוסקופ יומי 13.11.2023 – יום שני – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה והחברים, גלו אם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביום שני!

גדי

הירח בזווית החברתית ינסה להפוך אתכם לידידותיים יותר, אולם הקרבה של ונוס, כוכב האהבה לשבתאי בבית מצולות הנפש, יכול להפוך אתכם בתקופה זו לחשדניים יותר ואכן לא רצוי למהר להאמין לכול אחד שכידוע זהירות תמיד מונעת צרות. עם זאת רצוי שתגבירו את קצב קידום המשימות מכיוון שמחר האנרגיות שיחלו לרדת, מה שיקשה עליכם לעמוד בלוחות הזמנים המתוכננים.

דלי

על אף שהעומס והלחצים שמופעלים עליכם גוברים, אתם בהחלט יכולים להפגין קסם אישי רב, כריזמה ותפיסה מהירה. ייתכן שתצטרכו להציב מדי פעם גבולות לאחרים. אך כדי שתוכלו היום לקדם את האינטרסים שלכם מהר ובקלות, מומלץ שתפגינו גם יותר גמישות, איפוק, צניעות, רגישות וחברות טובה. אל תאפשרו לאף אחד לגרור אתכם לתחרות שאינה תורמת לכם דבר.

דגים

מסעו של הירח היום בבית הרחבת האופקים מתקשר לחשיבה רחבה, ללימודים, לטיולים וגם ייתכן איזה קשר לחו”ל. אתם יצירתיים ומלאי רעיונות היום וחלק מכם עשוי לקחת היום חלק בהרפתקה לא שגרתית או היכרות עם אדם מיוחד ושונה מהרגיל. אולם השתדלו לא להגיב בצורה אימפולסיבית ובעיקר היזהרו שלא לפלוט איזה הערה ביקורתית, גם אם כוונתכם תהייה ביקורת בונה. כמו כן תיתכן נטייה להשתעמם מהר או קושי להתרכז בנושא אחד, מה שיכול לגרום לכם להתפזר לכול מיני כיוונים.

 

טלה

מסעו של הירח בבית השמיני יכול לעודד היום תגובות רגשיות חזקות מהרגיל. הגזרה הכלכלית פעילה מאוד ויש פוטנציאל רב כרגע להשקעות נבונות ומתוחכמות. זה בהחלט הזמן לשוחח עם המעסיק שלכם על שיפור שכרכם ותנאי עבודתכם. יום מצוין גם לשיחה עם היועץ הפנסיוני ולבדיקת הניירת, אולי תמצאו שם חשבון שלא שולם.

שור

רצוי לעשות הפתעה לבני הזוג ואף אולי לקחת אותם הלילה למקום מיוחד. לחלק מכם תיתכן היום היכרות חדשה שיכולה להפוך בהמשך לסיפור אהבה. עם זאת ייתכנו גם הפתעות, כמו הופעת מתחים עם בני הזוג או ניתוק פתאומי ממישהו קרוב. בכול מקרה זהו יום מצוין לפרגן לעצמכם ולהשקיע יותר בטיפוח המראה שלכם.

 תאומים

זה ירגיש כמו יום לחוץ ודחוס למדי אולם זה גם יום מוצלח לכל הקשור לענייני השגרה או העבודה. ייתכן שיהיה עליכם לטפל ולעזור למישהו. חשוב שתגדירו נכון את סדרי העדיפויות שלכם ותמקדו בהם בלי להתפזר יותר מדי. ככול שתפעלו בצורה מאורגנת ומסודרת יותר, יעילותכם תגדל ותוכלו לסיים את כול המשימות בזמן קצר מהמתוכנן.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1