הורוסקופ יומי יום שישי 2022

הורוסקופ יומי 14.01.2022 – יום שישי – שמועה מזלות

Share on facebook
Share on whatsapp

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

נסיגת מרקורי, כוכב התקשורת, החשיבה והניידות, תחל היום רשמית בבית הכספים. לכן עד לסוף ינואר ייתכנו יותר טעויות או אי הבנות ובמצבים שעלולים להסב לכם נזקים כלכליים. על כן חשוב שתקפידו יותר בכל הפרטים שקשורים לתשלומים ולפעולות בחשבונות הבנק. עם זאת, תקופת זו מצוינת להבנה מסוימת שיכולה להוביל לשינוי תפיסת עולמכם הכלכלית, או  לגביית חובות מהעבר, לכן מומלץ שתבדקו, אולי אתם זכאים להחזרי מס, או כספים ממקור כלשהו.

 

דלי

אתם בוודאי חשים, מזה כמה ימים, בשיבושים ותקלות שונות במכשירי חשמל, אלקטרוניקה או תקשורת וזאת קרוב לוודאי, בגלל נסיגת מרקורי, כוכב התקשורת והחשיבה, שתחל היום במזלכם. על כן הקפידו מעכשיו ועד לסוף ינואר בבחירת המילים כיוון שפליטת פה עשויה לקלקל לכם הרבה יותר מאשר בזמן אחר, בעיקר ביניכם לבין בני הזוג או אנשים קרובים במקום העבודה. רצוי גם שתמנעו כעת, מרכישת מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, בעיקר שקשורים לתקשורת, היזהרו מטעויות חשבונאיות ואחרות ובדקו היטב כל מידע שאתם מקבלים, כיוון שהסבירות לטעויות גובר, בתקופת הרטרו.

 

דגים

נסיגת מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת תחל היום אצלכם בבית מצולות הנפש והסודות. הדבר עלול לגרום לכם עד לסוף ינואר לבלבולים, לקבלת מידע שגוי, או לבלבל את הוראותיכם. אמנם זה אינו זמן מוצלח לעשות עסקים ולחתום על חוזים, מנגד זה זמן מצוין להתבוננות פנימה, להתחברות אל הצד הפחות מודע ולהתעמקות במניעים הפסיכולוגים שמניעים אתכם. אצל חלק מכם אולי יופיעו בתקופה זו חלומות מוזרים  שיכולים לעזור לכם להבין טוב יותר את הפחדים והסיבות התת- הכרתיים, שאינכם מודעים להם בדרך כלל, שבסופו של דבר מפריעים לכם לפעול.

 

טלה

נסיגת מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת שתחל היום בבית החברים, השאיפות והתקוות לעתיד, עלולה לגרום עד לסוף ינואר לבעיות תקשורת ולאי הבנות עם חברים. ייתכנו גם בעיות עם חברות גדולות, איתם אתם מצויים בקשר עסקי ודברים שציפיתם שיתרחשו יתעכבו או ישתבשו. גם תקלות במכשירי תקשורת ואלקטרוניקה אופייניות לתקופת הרטרו, לכן רצוי שתמנעו החודש, מרכישת מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, בעיקר אלה שקשורים לתקשורת, היזהרו גם מטעויות חשבונאיות ואחרות ובדקו היטב כל מידע שאתם מקבלים, מכיוון שהסבירות לטעויות גוברת.

שור

נסיגת מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת, תחל הפעם בבית הקריירה שבגזרת מזל דלי, מה שיכול לגרום אצלכם עד לסוף ינואר לשיבושי תקשורת ולקשיים שונים בעיקר בתחום העבודה.  לכן רצוי שתפעלו כעת, בזהירות רבה ובשיקול דעת, ותמנעו ממאבקים וויכוחים עם בעלי שררה, מעמד מקצועי גבוהה מכם, או מול רשויות ואנשי חוק. בתקופה זו מומלץ שלא לחתום על הסכמים עבודה חדשים, או להתחיל מיזמים חדשים.  לא יזיק אם תקפידו על רישום ודווח מדויק על פעילותכם, כך שלא יהיה ניתן להטיל את האשם לשיבושים האפשריים, בכם.

 

 תאומים

המצב מורכב: מרקורי שליט המזל שלכם בזוית פעולה מדויקת לאורנוס התזזיתי מצד אחד, ונכנס גם להילוך אחורי במזל דלי מצד שני. צירוף של החלטות מהירות ללא שיקול דעת עלול להיות בעייתי בימים אלה, כולל נהיגה לא זהירה בכבישים. היזהרו מניתוקים פתאומיים בגלל מצב רוח לא יציב.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1