הורוסקופ יומי יום שבת 2022

הורוסקופ יומי 15.01.2022 – יום שבת – שמועה מזלות

Share on facebook
Share on whatsapp

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

גדי

הבוקר אתם תהיו עדיין תחת השפעתו של הירח שמשייט בבית שקשור לענייני בריאות, סדר וניקיון שימשיך לדרבן אתכם להתעסק בסידור וניקיון הבית. אולם במקום שתבזבזו את האנרגיה שלכם על הפרטים הקטנים והשוליים, נסו ליהנות מהשבת. בכול אופן, מעבר הירח בשעות הערב לבית הזוגיות יביא שינוי במצב הרוח ובנכונות שלכם להתגמש. נצלו את מוצאי השבת, כדי להפתיע את בני הזוג במחווה נדיבה, מפתיעה ויצירתית

 

דלי

יום שבת נפלא לאוהבים שיכולים להמשיך ליהנות יחדיו וגם לאלה מבניכם שאוהבים לבלות.  מצב הרוח שעדיין מושפע הבוקר ממיקום הירח בבית ההנאות, מצוין כדי להשתתף באיזה אירוע חברתי או משפחתי בידורי. אולם בעקבות מעבר הירח בסביבות השעה 18:30 לבית העבודה והבריאות, ישתנה מצב הרוח לתכליתי ואפילו לביקורתי יותר, וייתכן אף שהחשק החברתי מהבוקר יתפוגג לו.

 

דגים

זהו יום מעורב והפכפך שמתחיל במצב רוח מופנם וביתי, אולם הרגישות שליוותה אתכם בימים האחרונים תעלם בהדרגה משעות הערב ואתם תתמלאו בהמון אנרגיה וצורך בריגושים. זאת בעקבות התמקמות הירח בבית ההנאות, אנרגיה תוססת זו נהדרת לפעילויות חברתיות, למסיבות או לערב רומנטי מיוחד ויצירתי.

 

טלה

מיקום הירח הבוקר, מצוין למפגש קליל עם החברים, לנסיעה מחוץ לעיר לאיזה מקום מקסים, לבלוי כיפי עם הילדים וגם לפעילויות משותפות, מהנות ומשעשעות בחברת האחים והאחיות. מעבר הירח בשעות הערב למזל סרטן, יתאים לבילוי מוצאי שבת בחברת בני המשפחה או לאירוח בביתכם. אולם מומלץ שתשמרו על איפוק ואל תשפטו, תבקרו או תיסחפו, לוויכוחים מתלהמים.

שור

השבת תעבור אצל רובכם בעצלתיים, שינה אחרי זה נשנוש, קצת דיבורים וקצת קריאת עיתונים. כול זאת עד לשעות הערב כשהירח יעבור למזל סרטן ולבית התקשורת שלכם, אז מצב הרוח יהפוך ידידותי, תקשורתי וסקרן. אם הראש שלכם יתמלא במילים ומחשבות, וזה זמן מוצלח לשיחה ולליבון רעיונות עם מישהו שמבין אתכם, או, שתצאו קצת להתאוורר בחוץ, אולי תפגשו אנשים מעניינים שישעשעו אתכם לרגע.

 

 תאומים

היום יתפתח בצורה חיובית. הבוקר יהיה שקט אבל לקראת הצהריים יהיה מי שיציע לכם הצעה עסקית מעניינת. העניין בהחלט שווה בדיקה. אם תגלו מעט יוזמה, בשעות הערב, צפויה לכם פגישה בעלת פוטנציאל רומנטי. בתחום החברתי – תמצאו את עצמכם מנסים לגלות האם למישהו מהחברים שלכם יש מניעים נסתרים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1