הורוסקופ יומי יום חמישי 2022

הורוסקופ יומי 22.09.2022 – יום חמישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

אתם עשויים להיות היום עקשנים ורכושניים מהרגיל ולהתקשות להתפשר, אולם זה עשוי להיות יום מוצלח לעסקים, להשגת מימון, להשקעות ולמימוש רווחים וגם יום נהדר לאהבה. היצמדות הירח לוונוס, כוכב האהבה, בבית התשוקות וההשקעות, עשוי להביא לכם היום להצלחה רבה בענייני כספים ובקרוב לבבות. ולכן גם נראה שקשר מכל סוג שיחל היום, יהיה מבורך ובלתי נשכח. אגב, מאחר שיום שבת שבפתח מוצלח לטיולים ולפעילויות לא שגרתיות וכדאי שתכינו את רכבכם לנסיעות ארוכות.

דלי

הירח שמשייט גם היום בבית הזוגיות שמול מזלכם, ממשיך לחזק את ביטחונכם העצמי ומעודד אתכם לקדם את עניינכם בצורה נעימה, מתפשרת והרמונית עם הסובבים ולכן, זה יום מצוין לשיפור שיתוף הפעולה, ליצירת קשרים, למשא ומתן או לשיחה אינטימית עם בני הזוג. מומלץ גם לבדוק אפשרות להפתיע את בני הזוג ולחגוג את סוף השבוע שבפתח באיזה מקום קסום מחוץ לעיר.

 

דגים

עוד יום עמוס ודחוס וככול שתפעלו בצורה מאורגנת ומסודרת יותר, יעילותכם תגדל ותוכלו לסיים את כול המשימות בזמן. אם עוד לא שוחחתם עם הבוס לגבי שיפור תנאי עסקתכם, או בנוגע לקידומכם המקצועי, כדאי שתעשו זאת היום. שימו לב שיום שבת שבפתח יתאים מאוד לבילוי בשניים, מומלץ שתתחילו להכין תכניות יצירתיות.

 

טלה

עוד יום חביב שנפלא לבילוי חברתי, זוגי, או חוויתי וגם יום מצוין ליצירת קשרים, או לעיסוק בתחביבים או בנושאים שמעוררים בכם הנאה וסיפוק. אתם מאוד יצירתיים ומלאי רעיונות היום ואם תהיו ערניים מספיק, יתכן שתזהו הזדמנויות לא שגרתיות. לפנויים ולפנויות שביניכם יהיה הרבה קל יותר לשבות את הלב ולהקסים את הצד השני וחבל שתחמיצו את ההזדמנות, או תישארו הערב לבדכם בבית.

שור

העולם הרגשי שלכם ממשיך להיות מודגש היום וביום השישי שבפתח אף מגביר את הלחץ עליכם, גם הרגישות הגבוהה לא מקלה עליכם. אולי יעודד אתכם לדעת שמצפה לכם סוף שבוע מעניין ומיוחד. עם זאת, זהו יום מצוין להוציא את האנרגיה שלכם על הכנות לשבת, בעיקר על החלק הקולינרי, מומלץ שתארחו הערב את חברים הכי קרובים שלכם.

 

 תאומים

יש לכם גם יכולת מופלאה לחשוב היום יותר ביצירתיות, נצלו זאת כדי לשלוח וואטסאפ מתעניין לחבר, או איזה משפט מקסים לבן או לבת הזוג. מומלץ שתנצלו ביומיים הקרובים את שעות הערב לבילוי מיוחד ולא שגרתי, זאת מכיוון ביום שבת האנרגיה הידידותית הזו תתפוגג במידה מסוימת ונראה שאתם תחושו יותר עייפים ומכונסים בתוך עצמכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1