הורוסקופ יומי יום שישי 2022

הורוסקופ יומי 23.09.2022 – יום שישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

בארבעת השבועות הקרובים אתם תדרשו להפגין יותר נחישות, מעשיות, מיקוד וגם להיות מפוכחים, בוגרים ואחראיים, בעקבות מעבר השמש הבוקר למזל מאזניים ולבית המזוהה עם הקריירה והתדמית הציבורית שלכם. קרוב לוודאי שבתקופה זו תהיה עליה משמעותית בעומס ובלחץ שיופעל עליכם ולוח הזמנים יהפוך צפוף עד שלפעמים תתכן אצלכם תחושה, שהשעון משחק תפקיד מרכזי מדי.

דלי

זהו יום נפלא לבילוי חברתי, זוגי ורומנטי. השמש שעוברת היום לבית הרחבת האופקים, לימודים, פילוסופיית החיים ונסיעות לחו"ל, תגביר בכם את האופטימיות ותעודד פתיחות לנושאים ולדעות חדשניות. אולם קרוב לוודאי, שבארבעת השבועות הקרובים יהיה לכם חשוב יותר להשמיע או להגן על דעותיכם ורעיונותיכם, ויתכן שתהיו דווקא  פחות סבלניים לשמוע את מה שלאחרים יש לומר. תקופה זו מצוינת לקריאה, למידה יצירת קשרים או לנסיעה אל מעבר לים, אך היזהרו לא להיות הרפתקנים מדי ואל תיסחפו בלקיחת סיכונים.

 

דגים

ענייני כספים ורגשות הופכים מהיום לנושא הלוהט של השבועות הקרובים, בעקבות מעבר השמש הבוקר למזל מאזניים ולבית המזוהה עם בהשקעות, חסכונות והתשוקות שלכם. השבועות הקרובים עשויים להעביר אתכם גם תהליך פסיכולוגי נפשי מסוים ומעבר השמש יעורר אצל רובכם את הצורך לחוות את החיים בצד הרגשי והעמוק שלהם. לכן, קשר זוגי שיחל בתקופה זו  יהיה אינטנסיבי ותובעני יותר ואתם עשויים גם לחוות מאבקי כוח, עם בני הזוג או עם השותפים העסקיים שלכם, בגלל שהצורך בשליטה גובר. מצד שני, זה בהחלט הזמן להתחבר לצד הפנימי והנסתר שבכם ואולי אף להתעניין בנושאים רוחניים, מיסטיים או להשתתף בהרצאות מודעות.

 

טלה

השבועות הקרובים הם הזמן להתפייס, לשפר ולהעמיק את הקשר הקיים או להתחיל קשר רומנטי או שותפות חדשה. מעבר השמש למזל מאזניים מבשרת את תחילת הסתיו והיא תחל גם לשכך את אגרסיה שבכם ואולי אף תעורר בארבעת השבועות הקרובים את הצדדים הרומנטיים ואת הצורך והרצון לפעול בצורה הרמונית ודיפלומטית עם הסובב. יתכן שתהיו הססניים יותר בתקופה זו ולכן תתקשו בקבלת החלטה נחרצת וחד משמעית. פנויים ופנויות – בשבועות הקרובים ישנן יותר הזדמנויות, לכן כדאי להקפיד על ההופעה והמראה החיצוני.

שור

מעבר השמש למאזניים ולבית העבודה והבריאות שלכם, התקופה הקרובה תבחן אצלכם בהישגיות בעבודה ובהוכחת יעילות גבוהה יותר. המודעות וההבנה שלכם בנושאים הקשורים לבריאות תגבר ולכן יתכן שתחושו צורך להתחיל בדיאטה ואולי גם להגביר את הפעילות הגופנית והספורטיבית שלכם. תתכן אולי נטייה לחנך ולבקר אחרים, אך אתם עשויים גם להוכיח יעילות, זיכרון טוב לפרטים וכושר ניתוח אנליטי או לחוש לעזרת אחרים.

 

 תאומים

מצב רוח הנפלא שממלא אתכם ואנרגיות הכוכבים מתאימים היום להשתתפות במפגשים ואירועים שונים. השמש עוברת לבית החמישי, המזוהה גם כבית האהבה, הרומנים, המנהיגות, היצירתיות, הפרסום והנאות החיים. על כן ארבעת השבועות הקרובים מתאימים לפעילות מהנה, יצירתית ורומנטית, להפגנת המנהיגות, לבילוי מהנה עם הילדים וגם להרחבת המשפחה. הבעיה העיקרית עלולה להתבטא בירידת המשמעת, נטייה להגזמה או עודף ביטחון עצמי.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1