הורוסקופ יומי יום שישי 2022

הורוסקופ יומי 23.09.2022 – יום שישי – שמועה מזלות

שתפו

סרטן

מעבר השמש לבית המשפחה והמגורים, תעודד אתכם להתחבר לנושאים אלה למשך ארבעת השבועות הקרובים.  במקרים רבים הדבר עשוי לעורר את הרצון למעבר דירה או להרחבת המשפחה, דברים או אנשים מהעבר עשויים לחזור ולהופיע בחייכם או שתושפעו בקלות ותגלו רגישות רבה מהרגיל לאווירה סביבכם.

 

אריה

בעקבות מעבר השמש לבית החשיבה והתקשורת, הרי שבשבועות הקרובים הסקרנות שלכם תגבר ואתם תפגינו יותר עניין במתרחש בסביבתכם הקרובה. ייתכנו גם שינויים בתפיסת עולמכם שעשויים לנבוע משיחות נפש וממפגשים אינטלקטואלים. הבעיה בתקופה זו היא יותר מדי אימפולסיביות לצד חוסר סבלנות לזולת, אך בהחלט כדאי לנסות לחזק את שיתוף הפעולה עם קרובי משפחה, שכנים, חברים ושותפים לעבודה, בעיקר ברמת התקשורת היומיומית.  זוהי בהחלט תקופה מבורכת לקורסים, השתלמויות ולכל פעילות שמשכילה ומעניינת אתכם מחשבתית.

בתולה

בארבעת השבועות הקרובים כדאי שתבדקו את הערכים החומריים שלכם ותקבעו את סדרי העדיפות התקציביים שלכם. למעשה כל הקשור לענייני כספים מקבל כעת חשיבות רבה בחייכם, בעקבות כניסת השמש הלילה לבית הכספים שלכם. אתם תחושו כעת נדיבות רבה יותר כלפי האחרים ואכן, הבעיה העיקרית בתקופה זו, היא לדעת היכן לשים גבולות כדי לא להיסחף יותר מדי בבזבוזים. לכן, גם לפני שאתם נכנסים להרפתקה פיננסית וללקיחת סיכונים, עדיף שתתייעצו עם מישהו שמבין בעניינים האלה.

 

מאזניים

טעינת המצברים שהחלה לפני כחודש, הסתיימה ועכשיו הגיע הזמן לשנס מותנים ולהתחיל לפעול ולממש את תכניותיכם לשנה הקרובה. השמש שתעבור הבוקר למזלכם, תזרים בכם בארבעת השבועות הקרובים, אנרגיה רבה ומחזקת שתעזור לכם לחזור לביטחונכם העצמי,  להיות מודעים יותר לצרכים שלכם וליזום יותר. מצד שני, יתכן שתתקשו כעת לראות את הצרכים של האנשים סביבכם ולכן יהיה לכם קשה לעבוד עמם בהרמוניה.

עקרב

השמש שעוברת למזל מאזניים תעודד ותסייע לכם בארבעת השבועות הקרובים להתחבר אל הצד הפחות מודע שלכם וזה יאפשר לכם לנסות להבין את השפעותיו על חייכם. למעשה, בתת מודע, מסתתרים הפחדים והעכבות, או בעקיפין התשוקות שדוחפים או מונעים מכם לעשות או לא לעשות דברים רבים בחייכם. מיקום השמש מתקשר לפעמים לאויבים נסתרים ולפעילות שמתרחשת מאחורי גבכם ולכן רצוי להיות ערניים ובעיקר לסנן את המידע שאתם מספקים לאחרים.

קשת

הסתיו שמתחיל רשמית עם מעבר השמש היום למזל מאזניים, מתרחש בבית החברים והתכניות, והשאיפות לעתיד, לכן בשבועות הקרובים אתם תהיו יותר חברותיים ופופולריים, אולם יתכנו גם ניתוקים ופרידות, אולי בגלל הצורך להתנתק מהישן למען עתיד חדש, שונה ובעיקר טוב יותר. גם הצורך להפגין יותר עצמאות ומקוריות יגבר בשבועות הקרובים, אך קצב הדברים משתנה ויתכנו הפרעות בשגרת חייכם, לצד התחלות של דברים חדשים.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

 

המשך הכתבה בעמוד הבא