הורוסקופ יומי יום חמישי 2023

הורוסקופ יומי 02.11.2023 – יום חמישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה והחברים, גלו אם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביום חמישי!

גדי

מסעו של הירח לבית הזוגיות יגביר ביומיים וחצי הקרובים את נכונותכם להתגמש ונראה שיהיה לכם קל יותר אם תפעלו בנחת, בדיפלומטיה ובשיתוף פעולה עם הסובבים. כדאי שתנצלו את מיקום הירח גם לשיחה חשובה או אינטימית, לליבון נושאים שונים עם בני הזוג, או כדי לשפר את היחסים עם מישהו מהעבודה או המשפחה. אם אינכם בקשר משמעותי כעת, זה הזמן להפגין יותר העזה, יצירתיות ויוזמה.

דלי

בשל מסעו של הירח לבית העבודה, הסדר והבריאות, אתם עשויים להפוך ליעילים, מחושבים, שכלתניים, מאופקים ושקולים יותר ויתכן שהנטייה להקפדה בפרטים תגבר. מכיוון שהחשיבה שלכם תהיה הרבה יותר פרקטית ואנליטית, יהיה לכם הרבה יותר קל לנתח את המצב ולהציע פתרונות מעשיים. מיקום זה בדרך כלל ממקד אתכם בגם מילוי חובותיכם ובעיקר בטיפול מסור וקפדן בענייני העבודה, מצד שני זה דורש מכם להפגין יותר צניעות, איפוק ונכונות לקחת על עצמכם אחריות.

דגים

הרגישות תבלם היום והאופטימיות תתעצם, זאת בעקבות מעבר הירח למזל סרטן ולגזרה שמתקשרת להנאות, לכן זה ישפר את מצב הרוח ביומיים וחצי הקרובים ויעורר אתכם לבלוט, בהפגנת עצמאות, בטחון עצמי וייחודיות ותוכלו גם להשפיע יותר על הסובבים. בכול אופן נצלו את האנרגטיות הגוברת, התעוזה ומצב הרוח הנפלא שימלאו אתכם היום, לפגישת עסקים, או לפעילות מהנה ומעניינת ואל תשכחו לתכנן תכניות מעניינות ורצוי גם לא שגרתיות לסוף השבוע שבפתח.

 

טלה

מסעו של הירח למזל סרטן יעורר בכם ביומיים וחצי הקרובים את הצד הרגשי ויהיה לכם נחמד יותר לבלות באווירה ביתית ולארח את החברים הקרובים או את בני משפחה. אולם, רגישותכם הגבוהה עשויה ביומיים אלה להגביר את תאבונכם ואף לעורר את היצירתיות שלכם בהכנת תבשילים לערב שבת. לרומנטיקנים בניכם כדאי לנצל את מצב הכוכבים ליזום ארוחה אינטימית.

שור

מסעו של הירח לבית החשיבה והתקשורת, יגביר ביומיים וחצי הקרובים את סקרנותכם וישפר את יכולת הביטוי ומהירות המחשבה. ביומיים הקרובים תהיו הרבה יותר פעילים מבחינה שכלית, מה שיכול להגביר את חוסר המנוחה שלכם. הדבר יכול לגרום לכם להיות יותר בתנועה, להתפרש על מספר תחומים במקביל או להגביר את הצורך שלכם לשוחח ולרכל.

 תאומים

מכיוון שביומיים וחצי הקרובים הירח שוכן בבית הכספים, הרי שעניינים מעשיים ופיננסים ובכלל זה השקעות, קניות ורכישות, יעסיקו אתכם יותר ואכן היום כדאי התייעץ עם מומחי השקעות או עם חברים. אולם מאחר שהתלהבותכם עשויה לסחוף אתכם גם לבזבוזים מיותרים, מומלץ שתפגינו יותר שליטה עצמית ומומלץ שתדחו בינתיים רכישות שאינן דחופות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1