הורוסקופ יומי יום שישי 2023

הורוסקופ יומי 03.11.2023 – יום שישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה והחברים, גלו אם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביום שישי!

גדי

ההרגשה והאנרגיות שלכם ישתפרו היום בזכות שיוטו של הירח לבית הזוגיות ונראה שזהו יום שישי מצוין לבילוי אינטימי ורומנטי וגם מצוין לשיחה אישית ולליבון עניינים שבלב. כדי ליהנות יותר היום רצוי שתפגינו יותר גמישות ונכונות לוותר קצת על האגו. התייחסו בהתחשבות רבה יותר לבקשותיהם של בני הזוג והפתיעו אותם ביוזמה רומנטית יצירתית. כמובן שגם לפנויים ולפנויות שבניכם, כדאי לנצל את מיקום הכוכבים בסוף השבוע לבילוי חברתי שם ייתכנו כעת היכרויות רומנטיות.

דלי

ביום הזה תורגש אנרגיה מעשית, אסרטיבית, אסתטית ויציבה, שמעודדת חריצות ואיפוק, אך לפעמים גם מעוררת בלבול, מצבי ביקורת והתחשבנות עם אחרים. נצלו היום את שיוט הירח בבית הבריאות והעבודה להתעסקות בשיפורים שונים בבית, לפינוי חפצים שאינם בשימוש כבר זמן רב וסתם תופסים מקום או ליציאה לסידורים בעיר. כדאי שתגלו רגישות גם לצרכים של אחרים ותושיטו להם יד לעזרה אם הם צריכים.

דגים

זווית הירח בבית ההנאות, הילדים, התחביבים והרומנטיקה תביא לכם יום שישי מוצלח, לטיפוח חיי האהבה, להנאה מתחביבים ולחיזוק הקשר עם חברים או עם ילדיכם. הרומנטיקנים שבניכם יוכלו ליהנות מערב מרגש בו תוכלו להפגין את הצד היצירתי ולרגש את בני הזוג. הנועזים שבניכם יכולים ללכת עם הדמיון, היצירתיות והתעוזה ולקחת את הערב הזה אפילו רחוק עוד יותר.

 

טלה

על אף שקשה לכם להודות בכך, אתם הרבה יותר פגיעים היום ומשתוקקים למילה חמה ומעודדת.  ייתכן שדברים מהעבר שטרם נסגרו ישובו היום להטריד אתכם, כדאי שתשמרו על שליטה עצמית כדי לא לתת לזה להתבטא בהתפרצות כעסים. למעשה תוכלו להצליח יותר אם תאמצו גישה צנועה, תוותרו קצת על האגו ותפגינו יותר רגישות לסובב. קרוב לוודאי שאף תרגישו טוב אם תהיה לכם הזדמנות לייעץ או להושיט למישהו עזרה כלשהי.

שור

אתם תמשיכו להיאגר היום באנרגיה תזזיתית, שמעוררת בכם חוסר מנוחה, ולכן אתם חייבים לתת לה מוצא בפעילויות מעניינות ומהנות. הירח שמתארח גם היום בבית החשיבה והתקשורת, פותח את סוף השבוע ולכן אתם עשויים לחוש צורך למצוא לעצמכם פעילות מגוונת שתרגש אתכם היום. עם זאת, רצוי שתשלטו היום ברגשותיכם, כדי שתוכלו לחשוב ולפעול באופן מפוקח, מציאותי וצלול ולשוחח או ללבן את הנושאים האישיים שלכם וגם לשכנע אחרים מבלי להתלהם.

 תאומים

הפן הגשמי יודגש אצלכם גם היום ואם לא תדעו לספקו נכון, הוא עשוי להיות מנותב להוצאת כספים לרכישות ולקניות שונות, במטרה לפצות את עצמכם על החסכים הנפשיים. מצד שני, אם אתם זקוקים לסיוע כספי, הרי שזהו יום מוצלח לכך והכתובת הראשונה לבדוק זאת היא בתוך המשפחה. גם שיחה עם חבר קרוב יכולה להביא לכם עצה טובה או רעיון מוצלח.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1