הורוסקופ יומי יום שלישי 2023

הורוסקופ יומי 23.05.2023 – יום שלישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

גדי

הירח שממשיך לנוע בבית שיתופי הפעולה, אמור להשרות בכם היום תחושה נעימה שתעודד אתכם לנצל את השפעתכם כדי ללכד את הכוחות סביבכם לכוח אחד ועוצמתי. זה עשוי להיות יום בעל משמעות גדולה בכל הקשור ליצירת קשרים וגם יום מוצלח לאהבה ורצוי שתתחברו לדמיון שלכם ותמצאו דרך נחמדה כדי לגוון את שיגרת הזוגיות בפעילות מלהיבה ורומנטית.

דלי

עוד יום לחוץ ודחוס למדי בוודאי וזה יבחן את היכולת שלכם לגלות קור רוח ושמירה על סטנדרטים גבוהים גם ברגעי הלחץ. חשוב שתגדירו נכון את סדרי העדיפויות שלכם ותמקדו בהם את רוב האנרגיה. ככול שתפעלו בצורה מאורגנת ומסודרת יותר, יעילותכם תגדל ותוכלו לסיים את כול המשימות בזמן קצר מהמתוכנן.

 

דגים

עוד יום דיי אנרגטי שיעודד אתכם לבטא את היצירתיות שלכם בדרכים ובנושאים שונים. הקדישו את שעות הפנאי לתחביבים ולעיסוקים שמסבים לכם הנאה ובעיקר לאהבה. נצלו את שעות הלילה לבילוי משחרר, לפנויים ולפנויות שבניכם קל יותר לכבוש ולהקסים, אולם לא מומלץ לתכנן או לקבוע מראש את תכניותיכם להמשך השבוע, מכיוון שהאנרגיה המהנה הזאת כבר תתפוגג מחר.

 

טלה

הירח שנע במזל סרטן מדגיש את הנושאים הרגשיים שקרובים ללבכם או קשורים לעולמכם הפנימי ולבני המשפחה, מה שיעודד אתכם להקדיש היום יותר תשומת לב לנושאים אלה ולעשות יותר למען האנשים הקרובים ללבכם. שעות הערב מצוינים לדיאלוג משפחתי או זוגי, בכול מקרה חשוב שתאמצו גישה דיפלומטית שמשולבת ברגישות למצבו וצרכיו של הצד השני.

שור

הירח שממשיך לנוע בבית התקשורת ימלא לכם היום את הראש במילים ורעיונות ובעיקר ברצון לתקשר ולהחליף מידע עם הסובב. לכאורה הדבר ישפר את ההיגיון שלכם, יעודד רצון לעשות שינויים, אולם אסור להתעלם מהגורם הרגשי שעומד מאחורי הדברים ומאוד משפיע על הלך הרוח ועל האובייקטיביות שלכם. אולם אתם גם עלולים להיות פטפטניים ודעתניים מדי ומומלץ להיזהר שלא תפלטו מידע שעדיף שיישאר חסוי.

 

 תאומים

עוד יום פרקטי למדיי לפניכם שמעורר השראה ורעיוניות שיכולים לעזור ביצירת קשרים ומיזוגים עסקיים, או  להביא רעיונות לחיסכון, לשיפור הרווחיות ואיך לייצר הכנסות נוספות. אולם ההיבט שנוצר היום ובעיקר בשעות הערב יכול לעודד אתכם להוציא יותר מדי כספים או לקחת סיכונים לא הכי הגיוניים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1