הורוסקופ יומי יום ראשון 2022

הורוסקופ יומי 01.05.2022 – יום ראשון – שמועה מזלות

Share on facebook
Share on whatsapp

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

גדי

מעבר כוכב חמה, כוכב התקשורת והחשיבה, לבית העבודה והבריאות, יגביר בתקופה הקרובה את המודעות לנושא התזונה, הכושר הגופני והבריאות ויעניק לכם גם חשיבה מובנית, זהירה, שיטתית ומסודרת יותר. יתכן שבתקופה זו יהיה לכם יותר קל לנתח נתונים שונים, אך מכיוון שתתעסקו ביותר מדי פרטים, אתם תתקשו לראות את התמונה הרחבה, מה שאולי יקשה עליכם להרכיב את הפזל שלפניכם.

דלי

קצב האירועים יגבר בתקופה הקרובה ויהיה לכם קל יותר להיות ספונטניים ולשעשע את הסובבים, בעקבות מעבר כוכב חמה, כוכב התקשורת והחשיבה לבית היצירה, ההנאות והרומנטיקה. בתקופה זו תוכלו להפגין יותר השראה, שנינות ולהביע את רגשותיכם באופן יצירתי יותר, תוכלו גם לפתח קשרים חדשים בקלות יחסית ואף תקבלו אומץ להופיע בפני קהל.

 

דגים

מעבר כוכב חמה, כוכב התקשורת למזל תאומים, יגרום לצד הנפשי להפוך לרגשי יותר בתקופה הקרובה. גם  הקשר עם בני משפחה עשוי להיות חשוב ומשמעותי יותר בעיניכם בשבועיים אלה. כוכב חמה עשוי גם לעודד אתכם לשתף את הקרובים לכם בתחושותיכם וגם יעורר אתכם להיות רגישים וקשובים יותר למצוקות הקרובים אליכם.

 

טלה

בעקבות מעבר כוכב חמה, כוכב החשיבה, התקשורת והניידות, למזל תאומים, אתם תהפכו בתקופה הקרובה לסקרנים יותר וקרוב לוודאי שתהיו עסוקים יותר בפעילויות אינטלקטואליות ובתקשורת עם הסביבה. רבים מכם ילקטו מידע מכל סוג או ואחרים יחושו חוסר מנוחה, אי שקט נפשי, אולי בגלל שקצב ההתרחשויות סביבכם, מואץ יותר. לתלמידים שבניכם מיקום זה עשוי לעזור להצלחה רבה יותר בקליטת חומר חדש ולהצלחה במבחנים.

שור

בתקופה הקרובה ייתכנו מצבים של חוסר שקט או עצבנות הקשורים לעניינכם הכספיים, אך עשויים לצוץ גם רעיונות יצירתיים ליצירת רווחים או לחיסכון כספי. מעבר כוכב חמה, כוכב החשיבה, התקשורת לבית הכספים שלכם יהפוך את העניינים הכספיים לאקטואליים יותר במהלך בתקופה הקרובה, בהם עשויים לצוץ בכם רעיונות יצירתיים ליצירת רווחים או לחיסכון כספי. מצד שני, ייתכנו מצבים של חוסר שקט או עצבנות הקשורים לעניינים פיננסיים, חיכוכים הקשורים לכספים, ותסכולים רגשיים שעשויים לקבל את פיצוים בקניות ורכישות שונות ולפעמים גם מיותרות.

 

 תאומים

מעבר כוכב חמה, שליטכם האסטרולוגי, למזלכם ישפיע על חשיבתכם, שתהפוך בתקופה הקרובה למתלהבת, מהירה, קופצנית ולפעמים גם מתלהמת. בתקופה זו יהיו לכם בוודאי הרבה רעיונות מוצלחים ותוכלו לנתח מצבים מורכבים בצורה טובה, אך אתם עלולים לסבול גם ממתח גבוה ומחוסר מנוחה נפשית. אם לא תהיו מאופקים מספיק, אתם עלולים להסתבך בקלות בוויכוחים וחיכוכים עם הסובבים, לכן עדיף שתשקיעו את זמנכם בהרחבת הידע ואת עודפי האנרגיה פרקו בפעילות ספורטיבית. רצוי שגם תגבירו את ערנותכם כשאתם מסתובבים בדרכים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1