הורוסקופ יומי יום שני 2022

הורוסקופ יומי 02.05.2022 – יום שני – שמועה מזלות

Share on facebook
Share on whatsapp

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

גדי

בעקבות מעבר כוכב ונוס, כוכב היופי והאהבה, למזל טלה, יעודד בילוי ומתן תשומת לב מוגבר לענייני המגורים והמשפחה בשלושה וחצי השבועות הקרובים. במקביל, יגבר בכם הצורך ליצור אווירה הרמונית סביבכם ותהיה לכם היכולת לגשר ולהשכין שלום בין בני המשפחה. ייתכן שתחושו גם צורך לשנות את הגוון או את עיצוב המגורים וזהו בהחלט הזמן הנכון לכך.  כדאי לדעת שמיקום זה של ונוס מעורר לפעמים בעיות השמנה, ולמי שרגיש לנושא כדאי להקפיד שלא לחרוג מכמות הקלוריות הרצויה.

דלי

ונוס, כוכב היופי והאהבה, שעובר לבית החשיבה,הלמידה והתקשורת, יתרום לחיזוק הקשרים שלכם עם הסובבים בסביבה היומיומית כגון: אחים, אחיות ושכנים ובכלל זה הזמן להראות ולומר לאנשים הקרובים אליכם כמה אתם אוהבים ומעריכים אותם. ייתכן שבשלושה וחצי השבועות הקרובים תחושו צורך לקשט ולהשקיע בעיצוב הגינה והמגורים, אולי לשדרג את מערכות השמע והתקשורת או להחליף את המכונית. פנויים ופנויות – זהו הזמן לחפש את אהבתכם באמצעות אמצעי התקשורת השונים (אינטרנט, מדורי היכרויות וכדומה).

 

דגים

מעבר כוכב ונוס, כוכב היופי והאהבה, למזל טלה יעודד אתכם בשלושה וחצי השבועות הקרובים להרוויח יותר כסף או להשקיע יותר משאבים באסתטיקה ובאומנות או לייעץ לאנשים בנושאים אלה.  כמו כן, יגבר רצון לקשט את סביבת העבודה והמגורים או להשקיע בהופעה החיצונית שלכם.  מיקום זה של ונוס יכול לעודד גם בזבזנות ונהנתנות, ולכן חשוב להיות מבוקרים יותר ולא להיסחף בהוצאת כספים מוגזמת בתקופה זו.

 

טלה

בעקבות מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, היום למזלכם אתם עשויים להתמלא באהבה הן לעצמכם והן לעולם כולו, הביטחון העצמי יתחזק ואתם תחושו יפים, סקסיים ומושכים יותר.  לכן בשלושה וחצי השבועות הקרובים מצב הרוח ישתפר ויגרום לכם לחייך ולשדר יותר אופטימיות, נדיבות ואנרגיות חיוביות בכלל. ונוס גם יגרום לכם באופן לא מודע ליצור סביבכם אווירה הרמונית ולכן אתם עשויים לשפר את האווירה סביבכם, ולהשפיע לטובה על מצב רוחם של האנשים עימם אתם באים במגע.

שור

ונוס, כוכב היופי והאהבה ושליטכם האסטרולוגי, עובר היום למזל טלה ולכן ייתכן בשלושה וחצי השבועות הקרובים תחושו צורך להתנדב ולעזור לזולת.  למעשה אהבתכם עוברת למימד רוחני יותר ולכן יגבר בכם הצורך והנכונות להתנדב, לעזור ואף לוותר על הצרכים שלכם עבור מטרה חשובה או אדם אהוב. במהלך השבועות האלה תיתכן תתרחש התאהבות סודית במישהו שמשום מה לא תחפצו לחשוף את הקשר.

 

 תאומים

בתקופה הקרובה יהיו לכם הזדמנויות להכיר ולהיפתח למעגלים חברתיים חדשים השונים ממה שהכרתם עד כה. ונוס, כוכב היופי והאהבה, שעובר היום למזל טלה ולבית החברים יעודד אתכם ליהנות ולהשתתף בפעילות חברתית בשלושה וחצי השבועות הקרובים.  בתקופה זו יהיה לכם קל יותר לשווק את עצמכם ולמצוא את עצמכם במרכז מפגשי חברים, לשאת דברים באזני הציבור ולזכות באהדה ובתמיכת הסובבים. במקרים מסוימים, ידידות עשויה להפוך כעת לסיפור אהבה וגם להפך.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1