הורוסקופ יומי יום שלישי 2022

הורוסקופ יומי 03.05.2022 – יום שלישי– שמועה מזלות

Share on facebook
Share on whatsapp

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

גדי

שיוט הירח בבית העבודה והשגרה, ידרבן אתכם ביומיים הקרובים להיות יעילים, מחושבים, שכלתניים, מאופקים ושקולים יותר. ייתכן שהנטייה להקפדה בפרטים תגבר. אולם מכיוון שהחשיבה שלכם תהיה הרבה יותר פרקטית ואנליטית ביומיים אלה, הרי שיהיה לכם הרבה יותר קל לנתח את המצב ולהציע פתרונות מעשיים.

דלי

בין אם תרצו ובין אם לאו, אתם תבלטו היום וייתכן שמצפה לכם יום לא שגרתי, אולי קצת תזזיתי אך בהחלט מתאים למי שאוהב ריגושים וחברת אנשים. שעות הבוקר מוצלחות לפגישות עסקים אולם נראה שתתקשו לנצל את האנרגיה הזו הערב מכיוון שזהו ערב יום הזיכרון, אולם רצוי שתתחילו לתכנן תכניות לבילוי מחר בערב יום העצמאות.

 

דגים

הפגנת שליטה עצמית וכושר איפוק חשובים מאוד ביומיים הקרובים מכיוון שנראה שאתם תהיו הרבה יותר רגישים ופחות רגועים, זאת בעקבות מעבר הירח לבית הרביעי והרגשי. בימים אלה יגבר הצורך בפרטיות וקרוב לוודאי שיהיה לכם נוח יותר באווירה ביתית וזה גם הזמן לטיפול בנושאים הקשורים למגורים או לבני המשפחה. השתדלו לגלות יותר איפוק והימנעו  מדיון בנושאים שעלולים להוציא אתכם משלוותכם.

 

טלה

מחשבות רבות ואולי אף רעיונות יצוצו בכם ביומיים הקרובים ויעוררו פה ושם אפילו התרגשות. אלא שסבלנותכם עלולה לפקוע במהירות, וקרוב לוודאי שתגבר הנטייה להתפזר על מספר רב מדי של נושאים או שתחושו קושי להתמקד. כמו כן ייתכנו גם בעיות קשב ואי הסכמות עם הסובבים.

שור

שיוט הירח בבית הכספים, עשוי להגביר ביומיים הקרובים את הנטייה לעסוק ולהתעניין בצד החומרי של החיים או שאתם עשויים להפגין יותר רכושנות או רגישות לרכושכם. מאחר שהתלהבותכם עשויה לסחוף אתכם גם לבזבוזים מיותרים, מומלץ שתפגינו יותר שליטה עצמית ומומלץ שתדחו בינתיים רכישות שאינן דחופות. עם זאת, אם תפגינו יותר ערנות, ייתכן שתזהו הזדמנות להרוויח קצת כסף מהצד.

 

 תאומים

שיוט הירח למזלכם ימלא אתכם ביומיים הקרובים, באנרגיה דינמית ונמרצת מאוד שתדרבן אתכם להתבלט ביכולת להזיז עניינים במרץ. זה הזמן הכי מוצלח לנצל את מיקומו של מרס הנמרץ בבית הקריירה לקדם את עניינכם המקצועיים וזמן מוצלח להתחלת פרויקט או עבודה חדשה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1