הורוסקופ יומי יום רביעי 2022

הורוסקופ יומי 04.05.2022 – יום רביעי – שמועה מזלות

Share on facebook
Share on whatsapp

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

גדי

שיוט הירח בבית העבודה והבריאות גורם להגברת המודעות שלכם בכל הקשור לענייני סדר ומעודד לדיוק בפרטים, אך השתדלו שזה לא יגרום לכם להיות קטנוניים או אפילו ביקורתיים מדי. אולם מיקום השמש האנרגטית שמאירה כעת את בית ההנאות, הבילוי, הילדים והרומנטיקה מוצלח להפקה חגיגית, מקורית ומיוחדת משלכם לערב יום העצמאות. בכל מה שקשור לכספים מוטב שלא להיגרר אחרי אחרים שינסו למשוך אתכם להוצאה שמעבר ליכולתכם.

דלי

הירח שמשייט בבית הבילוי והנאות החיים מוצלח מאוד לאהבה ולבילויים וכדאי שתפגינו יותר ספונטניות ותנצלו את החגיגות הערב כדי להשתתף במסיבות ובאירועים המוניים, בחברת ילדיכם, בני הזוג או החברים. אם אתם עדיין מתלבטים לאן לצאת, הרי שמומלץ שתבחרו באפשרות הכי לא שגרתית ובעיקר היכן שיש אווירה צעירה ודינמית יותר.

 

דגים

היום הזה מחבר אתכם לנוסטלגיה וזיכרונות העבר ונראה שכדאי שתנצלו זאת כדי לקחת מישהו קרוב, או אפילו את המשפחה כולה למקומות שאהבתם. יתכן שתעדיפו לבלות את הערב החגיגי באווירה ביתית, או לחגוג כמו פעם, בקומזיץ על שפת הים, אולי תזמינו אפילו כמה מהחבר'ה מבית הספר או מהצבא. כך או כך, העיקר שתבלו עם האנשים שהכי כיף לכם לחגוג עימם.

 

טלה

זהו יום מצוין לשנות, להחליף, לגוון ולתמרן בין שני דברים בו זמנית, אך זהו גם יום קצר שהמלאכה בו מרובה, אך למרות העומס וההתלהבות, נסו לא להתפזר יותר מדי. שיוט הירח בבית התקשורת מתאים לבילוי ערב החג עם חברים, שכנים, חברים לעבודה או ללימודים וגם בחברת קרובי המשפחה ובעיקר עם הדור הצעיר והאנרגטי. אנשים שתפגשו ישפיעו עליכם ויגרמו לכם לראות את המצב באופן שונה ואולי אף יעלו בכם מחשבות לגבי שינוי כיוון.

שור

אתם מזדהים ומתאחדים היום כמו תמיד, עם העם והמדינה כולה, ברגעי השמחה וגם ברגעי הצער, שהרי המדינה היא בת מזל שור כמוכם. מיקום הירח בבית הכספים מעורר את נדיבותכם, אך כדאי שתקבעו היום מראש את התקציב לבזבוזים ותצאו לקניות רק עם רשימה מוכנה מראש, כדי שלא תתפתו להתפזר מעבר. אגב, ענייני כספים יכולים להיות גם הסיבה לחילוקי דעות עם מישהו מהסובבים.

 

 תאומים

לפניכם יום מקסים הלילה נהדר לפעילויות חברתיות ורומנטיות. הירח שמשייט במזלכם, ימלא אתכם בעצמה, מרץ ונחישות ולכן אתם יכולים לסיים מטלות רבות ומגוונות בזמן קצר יחסית. אמנם בגלל מיקום השמש אתם לא במיטבכם, אך כדאי שתנצלו את מיקומו של מרקורי, שליטכם האסטרולוגי בבית החברתי שזקוק לריגושים ואת ונוס, כוכב האהבה שבמזלכם, כדי לצאת למסיבות, לבלות עם החברים או עם ההמון הצוהל ברחובות ובבמות הבידור.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1