הורוסקופ יומי יום חמישי 2022

הורוסקופ יומי 05.05.2022 – יום חמישי – שמועה מזלות

Share on facebook
Share on whatsapp

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

זהו יום מצוין לשיפור שיתוף הפעולה ולפעילות זוגית מהנה וגם יום מוצלח להיכרויות חדשות לפנויים והפנויות שביניכם. הירח שעובר לבית הזוגיות ושיתופי הפעולה יעודד ביומיים וחצי הקרובים, גמישות, וויתור ופיוס ויגביר גם את המשיכה הדדית. כדאי שתזמו פעילות מהנה ויצירתית כדי לגוון את דרכי הבילוי האינטימי, ובכלל לא נורא אם היום אתם תוותרו יותר, תהיו נדיבים ולא תתעקשו על כול דבר.

דלי

מעבר הירח לבית העבודה והבריאות, עשוי לעודד אתכם להשקיע היום יותר אנרגיה בניקיון ובסידור המגורים, אך מאחר שאתם נתפסים לדקויות, אתם עלולים לעצבן את הסובבים. נראה שעדיף שתשימו היום לב לבריאותכם, תנוחו יותר ותניחו את ענייני היומיום בצד, תפגינו יותר איפוק, אך גם נכונות לסייע לאחרים ובעיקר תמנעו מלבקר אחרים.

 

דגים

זה יום חגיגי ואנרגטי, שמצוין להתחברות לצורכי ההנאה שלכם ולהחצנת אהבתכם. לפנויים ולפנויות שבניכם תהיה הצלחה ניכרת בכיבוש לבבות.  מעבר הירח לבית ההנאות, היצירה, האהבה והילדים מגביר את הצד הנהנתן, הנדיב והרומנטי שבכם ומתאים בהחלט ליום מהנה, משחרר, לפעילויות חברתיות, לבילוי משפחתי או ליוזמה ספונטנית, משעשעת ויצירתית בחברת בני הזוג, הילדים והחברים.

 

טלה

המחויבויות המשפחתיות, עניינים אישיים ורגשיים או נושא המגורים, ידרשו מכם ביומיים וחצי הקרובים, להקדיש להם יותר תשומת-לב. כדאי שתיקחו היום פסק זמן מטרדות היומיום ותנצלו את היום החגיגי הזה כדי לתפוס  קצת שלווה ומנוחה באווירה נעימה ואוהבת, או שתנצלו את השיפור במזג האוויר לפיקניק חגיגי בחוץ. הכוכבים מדגישים כעת גם את ענייני הכספים ומומלץ שתגבירו את הזהירות אך גם את הערנות, אולי תקבלו פיסת מידע מאוד חשובה, במהלך אירוע חברתי או במהלך שיחה עם חבר.

שור

היום החגיגי הזו מצוין לפעילות משותפת עם אחים ואחיות, חברים או אפילו עם שכנים קרובים. מעבר הירח לבית התקשורת יגביר ביומיים הקרובים את הסקרנות, האנרגטיות ואת הצורך בתקשורת עם הסובבים. מומלץ שתהיו ספונטניים ותפרקו את עודפי האנרגיה בפעילות לא שגרתית כגון, טיולים, פעילות ספורטיבית, גיחות קצרות למקומות שונים, מפגשים עם אנשים מעניינים.

 

 תאומים

מעבר הירח, לבית הכספים, עשוי ליצור ביומיים וחצי הקרובים, הזדהות רבה מדי עם הצד החומרני של החיים וזה יכול להתבטא בהתגברות הצורך לצאת למסע קניות ורכישות. לכן עדיף שתרחיקו את ארנקכם מטווח ידכם, כדי שלא תיסחפו בקניות ספונטניות. לעומת זאת לאוהבים ולפנויים ולפנויות שמחפשים קשר, אלו הם בהחלט ימים שמוצלחים להחצנת הצרכים הרגשיים ולהיכרויות חדשות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1