הורוסקופ יומי יום שבת 2022

הורוסקופ יומי 07.05.2022 – יום שבת – שמועה מזלות

Share on facebook
Share on whatsapp

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

גדי

האנרגיה המפויסת שליוותה אתכם בימים האחרונים, תהפוך לרגישה ותובענית יותר משעות אחר הצהרים, בעקבות מעבר הירח מבית הזוגיות לבית התשוקות וענייני הממון. הדבר עשוי לעורר סוגיות רגשיות ופיננסיות אולם יתאים גם לבילוי מוצאי שבת  לוהט, סקסי ומרגש. אולם אם אתם יוצאים בערב למקומות הבילוי והקניות, רצוי שתקבעו מראש את הגבולות להוצאותיכם, כדי שלא תיסחפו בקניותיכם בסכומים שמעבר ליכולתכם האמיתית.

דלי

הבוקר עדיין תמצאו תחת השפעתו של הירח שמשייט בבית שקשור לענייני בריאות, סדר וניקיון ולכן אם יש לכם זמן אולי כדאי לנצל זאת כדי לעבור על הארון בגדים. בשעות אחר הצהרים ישתפר מצב הרוח ואתם תהפכו לחברותיים ואפילו לרומנטיים יותר. למי שפנוי כרגע לאהבה, מומלץ שתנצלו את מעבר הירח לבית הזוגיות כדי להשתתף באיזו מסיבה או באירוע חברתי שם תוכלו למצוא לב פנוי לאהבה כשלכם.

 

דגים

בוקר שבת שנפלא לאוהבים שיכולים להמשיך ליהנות יחדיו וגם לאלה מבניכם שאוהבים לבלות. מצב הרוח שעדיין מושפע הבוקר ממיקום הירח בבית ההנאות, מצוין כדי ליזום איזה אירוע חברתי או משפחתי בידורי. מעבר הירח בשעות אחר הצהרים לבית העבודה והבריאות, ישנה את מצב הרוח למעשי ואפילו לביקורתי יותר, וייתכן שהחשק החברתי מהבוקר יעלם לו.

 

טלה

זהו יום מעורב והפכפך שמתחיל במצב רוח מופנם וביתי, אולם הרגישות שליוותה אתכם בימים האחרונים תעלם בהדרגה משעות אחר הצהרים ואתם תתמלאו בהמון אנרגיה. זאת בעקבות מעבר הירח בשעות אחר הצהרים למזל אריה, מיקום מצוין לבילוי, לפעילויות חברתיות או לערב רומנטי מיוחד ויצירתי. בכול מקרה, זה ממש לא הזמן להישאר לבדכם בבית.

שור

מיקום הירח הבוקר, מצוין למפגש קליל עם החברים, לנסיעה מחוץ לעיר לאיזה מקום מקסים, לבלוי כיפי עם הילדים וגם לפעילויות משותפות, מהנות ומשעשעות בחברת האחים והאחיות. מעבר הירח בשעות אחר הצהרים למזל אריה, יתאים לבילוי מוצאי שבת בחברת בני המשפחה או לאירוח בביתכם. עם זאת, כדאי שתשמרו במהלך הלילה על איפוק ואל תשפטו, תבקרו או תיסחפו, לוויכוחים מתלהמים.

 

 תאומים

אתם עשויים להיות נהנתנים ובזבזניים מאוד גם היום, לכן רצוי שתקבעו מראש את התקרה לבזבוזים ועדיף שתתרחקו ממקומות בהם תתקשו להימנע מלשלוף את ארנקכם ולקנות משהו. מעבר הירח בשעות אחר הצהרים למזל אריה, מיקום בו נמצא בית החשיבה והתקשורת מצוין לפעילות חברתית או למשהו שונה ולא שגרתי ויהיה לכם נחמד יותר להיפגש במקום שקט ואינטימי עם החברים או עם אנשים מעניינים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1