הורוסקופ יומי יום שני 2022

הורוסקופ יומי 09.05.2022 – יום שני – שמועה מזלות

Share on facebook
Share on whatsapp

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

גדי

אתם בתקופת פריחה וגדילה וזהו יום מצוין ליצירת יחסים לטווח הארוך וגם להעמקת הקשרים האינטימיים שלכם. הפגינו נאמנות והיו ישרים עם עצמכם ועם הזולת, שימרו על איזון והרמוניה והקפידו גם בשמירת על סודיות. שיחה עם חבר עשויה לעורר בכם רעיון מעניין, אך מומלץ שאתם תשמרו על סודיות ולא תמהרו לחלוק עם אחרים את כל מה שאתם יודעים. רצוי שתתנו הערב ללבכם להוביל, גלו יותר יוזמה, העזה ויצירתיות, ותצליחו לכבוש בקלות את הצד השני וכך תיהנו מליל אהבה קסום ומרגש.

דלי

הירח בבית הזוגיות מוצלח מאוד לאהבה ורצוי שתתחברו היום לדמיון שלכם ותמצאו דרך נחמדה כדי לגוון את שיגרת הזוגיות בפעילות מלהיבה ורומנטית. לפנויים ולפנויות שביניכם מחכה לילה נהדר להתחלת זוגיות מלהיבה ותוססת, צאו למקומות הבילוי ואל תישארו לבד בבית.

 

דגים

זהו יום לא קל שדורש מכם ריכוז רב במטלות שלפניכם וגם איפוק רב, בעיקר כשמישהו מבקר אתכם, או מטיח בכם דברים שלא ינעמו לאוזנכם. שיוט הירח בבית העבודה והבריאות, מציין שזהו יום עמוס וטורדני למדי, שדורש מכם להיות יותר מסודרים, סבלניים ורגישים, להימנע מביקורתיות והכי חשוב שתפעלו תוך הקפדה בשמירת כללי הזהירות.

 

טלה

אתם גם מאוד יצירתיים ומלאי רעיונות היום ואם תהיו ערניים מספיק, יתכן שתזהו הזדמנויות לא שגרתיות. מצב הרוח ממשיך להיות היום מרומם וידידותי והצורך בריגושים גובר. שיוט הירח בבית ההנאות, האהבה והילדים, מגביר את הפופולריות שלכם ומעורר בכם את הצדדים החברתיים, הרומנטיים, היצירתיים או הנהנתנים. זהו בהחלט יום אנרגטי, מרגש, תזזיתי ומפתיע, שמתאים בעיקר לאירועים חברתיים, היכרויות מעניינות ובילוי לא שגרתי ואם תהיו קלילים וחברותיים יותר, תוכלו ליהנות מהיתרונות הרבים של היום אך אל תיסחפו מעבר לטעם הטוב.

שור

אמנם אתם עדיין רגישים ואולי אפילו מכונסים היום בעצמכם ואולי תתקשו לבטא את עצמכם ברהיטות ותיווצר איזו אי הבנה. לכן אל תיקחו יותר מדי ללב, ובילוי עם אלה היקרים לכם וקרובים מאוד ללבכם, יכול לעודד אתכם ולשפר מאוד את הרגשתכם.

 

 תאומים

עוד יום דינמי, עמוס במחשבות ובתקשורת. הדבר יכול להגביר את חוסר השקט שבכם, אולם זהו עוד יום מוצלח להעמקת הידע, להעלאת רעיונות מעניינים וגם לפגישה או לשיחה חשובה. זהו גם יום מצוין להשתתפות באירועים שונים, מכיוון שיתכנו הזדמנויות ליצירת קשרים חדשים ומועילים וייתכן שאף תכירו אנשים בעלי השפעה וממון שיכולים לשמש לכם כפטרונים. עם זאת כדאי שתגבירו הלילה את הזהירות כשאתם נוהגים או צריכים לקבל החלטה חשובה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1