הורוסקופ יומי יום ראשון 2022

הורוסקופ יומי 05.06.2022 – יום ראשון – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

גדי

הירח שממשיך לשייט היום בבית התשוקות, ממשיך להגביר את עוצמת התחושות והרגשות וזהו יום מצוין להעמקת הקשר ולהנאה מהאינטימיות מרגשת. הניחו לעצמכם להשתחרר וללכת עם הדמיון, היצירתיות והתעוזה ויהיה נחמד אם תפתיעו את עצמכם ואת הצד השני ביציאה ספונטנית לבילוי לא שגרתי.

דלי

זהו יום נפלא להיכרויות, ליצירת שיתוף פעולה, להתפייסות, לבילוי רומנטי ולהעמקת הקשר הזוגי ומומלץ שתקדישו את הערב המהנה הזה גם לאהבה ולהנאה. אם אתם פנויים או פנויות, מומלץ שתבלו את את הלילה בחברת אנשים אינטליגנטיים, אנרגטיים, יצירתיים ורומנטיים שיכולים לרגש אתכם ואולי אף תזכו בהצעה שתתקשו לסרב לה. בכל מקרה, כל קשר שיחל היום יכול להביא לכם המון מזל וברכה.

 

דגים

אתם נוטים להיות פרקטיים, מסודרים וקפדניים יותר, אך זה עשוי להיות גם יום קצת מעיק מכיוון שאולי אינכם במיטבכם. נראה שכדאי שתפגינו יותר רגישות לבני המשפחה, אחרת המתח בבית עלול לעלות ולגרום למריבות. מצד שני, יתכנו בתקופה הקרובה גם התפתחויות מפתיעות בעניין המגורים.

 

טלה

זהו יום נפלא לבילוי ולהנאה, בחברת חברים וכמובן שגם עם בני הזוג והילדים. מצב הרוח ימשיך להשתפר היום ואתם תחושו הרבה יותר לבביים, חברותיים, יצירתיים ורומנטיים מאתמול, לכן כדאי שתזמו פעילויות מהנות ואפילו לא שגרתיות. זהו יום נהדר, גם לטיול רומנטי בשניים, לעבר השקיעה על חוף הים או ללילה קסום על איזו דיונה מבודדת.

שור

מיקום הירח יעודד אתכם להפגין יותר רגישות ואכפתיות לבני המשפחה, להעדיף בילוים אינטימי וימלאו אתכם גם בהשראה שתעודד אתכם להכין ארוחה חג יצירתית, או לצאת לפיקניק עם החברים הקרובים. ענייני כספים עשויים להעסיק אתכם בדרך כלשהי היום וכדאי שלא תניחו להם לעורר מתיחות בניכם לבין בני הזוג.

 

 תאומים

אתם חסרי מנוחה היום, מכיוון שהשמש, שמתארחת כרגע במזלכם ושיוט הירח בבית החשיבה והתקשורת מעוררים את הצורך בפעילות מעניינת, ולכן קרוב לוודאי שתחושו צורך לפגוש ולשוחח עם אנשים ולהיות עסוקים במגוון פעילויות. כדאי שתמירו חלק מהאנרגיה המנטלית שלכם, לאנרגיה פיזית ותיזמו פעילות חברתית- ספורטיבית, לא נורא אם תשתוללו קצת גם עם ילדיכם במשחקים בפארק ובהחלט ירגיע אתכם לחבוט בכדור על שפת הים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1