הורוסקופ יומי יום שלישי 2022

הורוסקופ יומי 10.05.2022 – יום שלישי – שמועה מזלות

Share on facebook
Share on whatsapp

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

גדי

ביומיים וחצי הקרובים אתם עשויים להפגין קוצר רוח ותתכן נטייה לחיפוש תעסוקה מעניינת יותר. ימים אלה נראים אופטימיים, מעוררי דמיון, רעיוניות ותשוקה לחופש, לריגושים ולהרפתקאות, אך אם תהיו ערניים תוכלו לזהות אף הזדמנויות לא שגרתיות. מצד שני, עד לתחילת יוני כדאי שתהיו מסודרים ומאורגנים יותר, זאת בגלל נסיגת מרקורי שתחל הפעם בבית העבודה, הסדר והבריאות שלכם. בשל נסיגת מרקורי, יתכנו בתקופה זו בעיות תקשורת ביניכם לבין אנשים שעובדים אתכם, ניירות בעבודה עלולים להיעלם, כמו גם מספרי טלפון או תזכורות חשובות ואין זה זמן מוצלח להתחלת פרויקט או שינויי תפקיד.

דלי

התחום הכלכלי יודגש ביומיים וחצי הקרובים שמבורכים לעסקים, מוצלחים לניהול ענייני הכספים, ליצירת שיתוף פעולה כלכלי, להשקעה מוצלחת בבורסה או לבקשת סיוע כספי. מצד שני, נסיגת מרקורי, כוכב התקשורת, החשיבה והניידות, תחל אצלכם הפעם בבית היצירה, הרומנטיקה, הילדים והנאות החיים. לכן עד לתחילת יוני צפויים אצלכם שיבושים בתכניות לבילוי או ליציאה לחופשה. גם התקשורת עם ילדיכם עלולה להשתבש ולא להיות תמיד מובנת. מומלץ שלא תמהרו לנתק את קשרים עם אנשים שאולי יאכזבו אתכם בתקופה הקרובה, ייתכן שמדובר רק בחוסר הבנה שניתנת לגישור.

 

דגים

היומיים וחצי קרובים מוצלחים לשיחה אישית עם הפרטנר לעבודה, לליבון נושאים ועניינים שמציקים לכם בקשר הזוגי או להיכרות חדשה. כדאי שתנצלו הלילה ומיקום הכוכבים כדי לספק את צרכי האהבה שלכם והפיקו לעצמכם ולבני הזוג ערב רומנטי מהנה. מצד שני, נסיגת מרקורי, כוכב התקשורת, החשיבה והניידות שמתחילה רשמית היום תתרחש הפעם בבית המשפחה והמגורים, מה שעלול ליצור אי הבנות ביניכם לבין מישהו בני המשפחה ולשבש נושאים שמתקשרים לנושא המגורים. על כן עד לתחילת יוני אין לחתום על חוזה שכירות, מכירה או קניית דירה. כמו כן ייתכנו כעת יותר תקלות בצנרת ובמכשירים חשמליים, בעיקר מכשירי תקשורת –  כמו במכונית, בטלפון, רדיו, בטלוויזיה ובמחשב ואכן אין זה זמן מוצלח לרכישת מכשירים אלו.

 

טלה

מעבר הירח לבית העבודה, הבריאות, מתקשר גם לענייני ניקיון וסדר וזה בוודאי יסייע לכם ביומיים וחצי הקרובים להתחבר לנושאים אלה בצורה טובה ביותר. גם החשיבה שלכם תהיה הרבה יותר פרקטית ואנליטית ולכן יהיה לכם הרבה יותר קל לנתח את המצב ולהציע פתרונות מעשיים. מצד שני, נסיגת מרקורי, שמתחילה רשמית היום תתרחש הפעם בבית התקשורת, הניידות והחשיבה. לכן, עד לתחילת יוני יתכנו יותר בלבולים, אתם עשויים למסור או לקבל מידע משובש, או שתסבלו מבעיות תקשורת שונות עם הסובבים, דבר שיכול לשבש לכם את השגרה . כמו כן חשוב שתקפידו ותוודאו שהוראות שקיבלתם או נתתם הובנו כראוי.

שור

מעבר הירח לבית ההנאות, היצירתיות והרומנטיקה ישפר ביומיים וחצי הקרובים את מצב הרוח ויחזק את הביטחון העצמי, מה שבהחלט יעודד אתכם, לבלוט בהפגנת עצמאות, בטחון עצמי וייחודיות. מצד שני, נסיגת מרקורי, כוכב התקשורת והחשיבה תחל היום רשמית בבית הכספים. לכן עד לתחילת יוני ייתכנו יותר טעויות או אי הבנות ובמצבים שעלולים להסב לכם נזקים כלכליים. על כן חשוב שתקפידו יותר בכל הפרטים שקשורים לתשלומים ולפעולות בחשבונות הבנק. עם זאת, תקופת זו מצוינת להבנה מסוימת שיכולה להוביל לשינוי תפיסת עולמכם הכלכלית, או  לגביית חובות מהעבר, לכן מומלץ שתבדקו, אולי אתם זכאים להחזרי מס, או כספים ממקור כלשהו.

 

 תאומים

מעבר הירח למזל בתולה מעורר בדרך כלל את רגישותכם ומכיוון שקל לכם בדרך כלל לפעול ממקום הגיוני ושכלתני, הרי שזה יכול להוות דווקא שינוי מרענן עבורכם, לחוות את החיים ביומיים וחצי הקרובים דווקא ממקום אחר. מצד שני, בגלל נסיגת מרקורי, שליטתכם האסטרולוגי, שתחל היום במזלכם. על כן הקפידו עד לתחילת יוני בבחירת המילים כיוון שפליטת פה עשויה לקלקל לכם הרבה יותר מאשר בזמן אחר, בעיקר ביניכם לבין בני הזוג או אנשים קרובים במקום העבודה. רצוי גם שתמנעו כעת, מרכישת מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, בעיקר שקשורים לתקשורת, היזהרו מטעויות חשבונאיות ואחרות ובדקו היטב כל מידע שאתם מקבלים, כיוון שהסבירות לטעויות גוברת, בתקופת הרטרו.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1