הורוסקופ יומי יום שני 2022

הורוסקופ יומי 06.06.2022 – יום שני – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

גדי

התובענות והגודש הרגשי שליוו אתכם בימים האחרונים יתפזרו במהלך שעות הבוקר, עם מעבר הירח לבית השקפת העולם, הרחבת האופקים וההרפתקאות. הדבר ישפר בימים הקרובים את כושר הקליטה ועיבוד הנתונים, זווית הראייה תתרחב ואתם עשויים להעלות רעיונות יצירתיים או שיגבר הצורך שלכם בחופש ועצמאות ובריגושים. כדאי שתפגינו יותר ספונטניות ותנצלו הזמנה מפתיעה או הזדמנות למפגש מעניין, גם אם זה דורש נסיעה ארוכה, או שתבררו על איזו פעילות תרבותית מעניינת, או השתלמות.

דלי

האנרגיה המפויסת שליוותה אתכם בימים האחרונים, תהפוך לרגישה ותובענית יותר במהלך שעות הבוקר, בעקבות מעבר הירח מבית הזוגיות לבית התשוקות וענייני הממון. הדבר עשוי לעורר סוגיות רגשיות ופיננסיות אולם יתאים גם לבילוי לוהט, סקסי ומרגש. במקביל, המשיכו בשמירה על האווירה הטובה סביבכם ותמנעו ממאבקי כוח. כמו כן מומלץ שתגבירו את הזהירות ממניפולציות ותקשיבו לתחושות הבטן.

 

דגים

ייתכן ששעות הבוקר יראו עדיין לחוצות ודורשות הקפדה על הפרטים והדיוק. מעבר הירח בשעות אחר הצהרים לבית הזוגיות יעודד אתכם להפגין נכונות להתגמש ולהתפשר. הימים הקרובים מצוינים לשיפור שיתופי הפעולה, ליצירת קשרים וזמן מצוין לשיחה אישית מעמיקה באווירה רגועה עם בני הזוג, על סוגיות שונות שגרמו לאחרונה חיכוכים בניכם. בכול מקרה מומלץ שתקדישו את שעות הערב לאהבה, לבילוי עם בני הזוג, או לפגישה רומנטית גם אם אתם כרגע לבד.

 

טלה

היום הזה מתחיל ברמת אנרגיה גבוהה ובמצב רוח מצוין ומומלץ שתנצלו זאת כדי להמשיך בעניינכם במרץ תוך שמירה על אווירה ידידותית. האנרגיות ישתנו למעשיות יותר במהלך שעות הבוקר ואתם תדרשו לגלות בימים הקרובים יותר חריצות, מעשיות וצניעות. יצירתיות שלכם תגבר כנראה בשעות הערב ואולי יעלה בכם רעיון מבריק שיכול לפתור איזו בעיה קשה, או לחסוך בזמן ובכסף.

שור

הרגישות שאפיינה את הימים האחרונים תתפוגג במהלך שעות הבוקר ומצב הרוח ילך וישתפר. זאת בעקבות מעבר הירח לבית ההנאות והרומנטיקה, מה שימלא אתכם גם בימים הקרובים באנרגיה נמרצת וידידותית שנהדרת לבילויים מגוונים לצד פעילות חברתית ענפה  ויוזמות רומנטיות. ייתכן שאף יצוצו הזדמנויות ספונטאניות מפתיעות, העיקר שתפגינו יותר יוזמה, תעוזה וספונטניות.

 

 תאומים

הקצב המהיר שליווה אתכם בימים האחרונים ילך וידעך במהלך שעות הבוקר והרגישות שלכם תלך ותגבר ואולי יתבטא הדבר גם בתנודתיות במצב הרוח ובמופנמות מסוימת. כנראה שענייני משפחה או מגורים יודגשו בימים הקרובים בעקבות מעבר הירח בשעות אחר הצהרים למזל בתולה, מה שעשוי גם לעורר בכם את הפן הנוסטלגי או להפגיש אתכם עם אנשים או אירועים שקשורים לעבר.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1