הורוסקופ יומי יום חמישי 2022

הורוסקופ יומי 09.06.2022 – יום חמישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

יום מציאותי, עמוס ולחוץ מאוד שבו אתם תחושו היטב את כובד האחריות שמוטלת עליכם. ויש לכם הרבה מה לעשות ונראה שהשעון יכתיב את הקצב ללא רחם. אולם זהו גם יום מצוין להתחלת עבודה או פרויקט. האמביציה שלכם מאוד גבוהה היום והיא תסייע לכם לקדם את מה שלא הספקתם אתמול. הפגינו יותר יוזמה ונחישות ותראו הצלחה במעשי ידיכם היום. אגב, נראה שנושא מקצועי שמטריד אתכם ייפתר בקרוב.

דלי

שיוט הירח במזל מאזניים מגביר בכם את ההשראה והדמיון ומעודד את הצורך בפעילות שונה ולא שגרתית. זהו בהחלט היום המתאים כדי להיפתח לנושאים מעניינים, לשמיעת הרצאה מעניינת, ללמידה, לתכנון תכניות ולהתייעצות. יום מוצלח לחשיבה אסטרטגית, להתייעצות ולתכנון תכניות לטווח הרחוק. תעשו בחכמה אם תיקחו רגע להסתכלות על תמונת המצב מכול מיני כיוונים וייתכן שמישהו ייתן לכם עצה חכמה מאוד. זה גם יום נהדר לצאת לחופשה או לטיול.

 

דגים

הנטייה לעקשנות ולהפגנת כוח תתגבר ביומיים הקרובים וזאת בהשפעת הירח שמשייט בבית השמיני, מיקום שמעורר את כוחות הנפש שלכם ויכול להוביל גם לתגובות רגשיות עמוקות, קיצוניות או לחשדנות. מיקום הירח מדגיש גם נושאים פיננסיים ולשיתופי פעולה כלכליים, אך זה גם יום מצוין לשיחה אינטימית, לקניית נדל"ן, להשקעה חכמה, להגדלת האשראי או לקבלת הלוואה.

 

טלה

הירח שמשייט בבית הזוגיות יוצר גם היום אנרגיה של שיתוף ואחווה שמעודדת גמישות, משפרת את כושר המשא ומתן שלכם ומאפשרת שיפור היחסים עם הסובבים או אפילו יצירת קשרים חדשים. על כן נצלו היום את מיקום הכוכבים להפקה רומנטית לא שגרתית. לפנויים ולפנויות שביניכם מחכה לילה נהדר להתחלת זוגיות מלהיבה ותוססת

שור

יום מצוין לסידורים, לניקיונות, להתחלת דיאטה או להרשמה לחדר הכושר. הירח שמשייט היום בבית העבודה, הסדר והבריאות הופך אתכם למעשיים, שכלתניים, מאופקים ויעילים יותר. יום מוצלח מאוד לקידום ענייני העבודה. אתם תוכלו לתת עצות חכמות לפתור בעיות מסובכות ואולי אפילו תקבלו היום הצעת עבודה מתגמלת הרבה יותר.

 

 תאומים

נצלו את האנרגטיות, כושר השכנוע ומצב הרוח שישתפרו, לקידום עניינכם המקצועיים וגם לפעילויות חברתיות או רומנטיות מבדרות. אלא שהירח שמשייט בבית ההנאות לא משתלב טוב עם השמש וונוס שמתארחים כרגע בבית מצולות הנפש. מה שאומר שמצד אחד זה נראה יום מוצלח ומצד שני לא הכול יזרום כמתוכנן וייתכנו גם אירועים לא שגרתיים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1