הורוסקופ יומי יום רביעי 2022

הורוסקופ יומי 11.05.2022 – יום רביעי – שמועה מזלות

Share on facebook
Share on whatsapp

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

גדי

כניסתו של צדק, לגזרת בית המשפחה והמגורים אמור לתרום רבות בחודשיים וחצי הקרובים בשיפור היחסים ולעודד אתכם להפגין יותר נדיבות בעיקר במערכות היחסים עם בני המשפחה ובני הזוג. צדק מייצג שפע, אופטימיות והתרחבות, לכן יתכן שתחושו צורך להתרחב ולשפר את איכות החיים, המגורים ואף להרחיב את המשפחה. ברוב המקרים גם ההורים יפגינו יותר נדיבות ויעזרו לכם מבחינה כלכלית. הצעירים שבניכם עשויים לחוש שהגיע הזמן ש"הגוזל" יפרוש מ"הקן" החם והמגונן וצדק בהחלט יחזק בכם את קבלת ההחלטה להתחיל בחיים עצמאיים יותר.

דלי

כניסתו של צדק האופטימי, כוכב  השפע, ההצלחה וההזדמנויות הנפלאות לגזרת בית החשיבה והתקשורת, תגביר את הסקרנות ו הצורך להרחיב את אופקיכם. המיקום החדש יטיב מאוד עם התלמידים שבניכם ואף עשוי ליצור יחסי קירבה מקשר שנוצר במהלך השתלמויות, סדנאות, טיולים או אפילו נסיעה באוטובוס. בכול אופן, בחודשיים וחצי הקרובים אתם תבורכו, בחשיבה יצירתית ובהשראה רבה, לעיתים עד כדי יכולת ניבוי. זה בהחלט הזמן לשדרג את המכונית, מערכת השמע או המחשב. הפן השלילי בצדק הוא, ביכולת שלו לעורר לפעמים אופטימיות מוגזמת, שהופכת לפעמים לשאננות, הרפתקנות ולחוסר זהירות.

 

דגים

צדק כוכב השפע וההצלחה עובר למזלכם, מעבר שמבשר בדרך כלל בשורות טובות ומשנה את האווירה סביבכם ובתוך עצמכם לאופטימית ונדיבה יותר. נראה שעד לסוף אוקטובר תתקלו באנשים שישמחו לעזור לכם ואתם תחושו צורך או שתהיה לכם הזדמנות להתרחבות בשטחי חיים שונים, אולם למי מבניכם שנוטה להשמנה, מיקום זה עלול להיות דווקא בעייתי. בכול מקרה, אם תהיו מספיק ערניים אולי תזהו ההזדמנויות שיכולות לשנות את חייכם מקצה לקצה. אך היזהרו משאננות, אופטימיות עיוורת והרפתקנות.

 

טלה

צדק, כוכב האופטימיות, השפע, ההזדמנויות וההצלחה יעבור היום למזל טלה ולבית מצולות הנפש ותת- המודע שלכם. הדבר יחזק את רוחכם ואת האמונה הפנימית שלכם ויעודד אתכם לגלות, להתחבר ולנצל נכון את הפוטנציאלים הפנימיים שבכם. יתכן שתחושו  עד לסוף אוקטובר צורך בחיפוש משמעות רוחנית שונה, או עמוקה יותר ומיקום צדק יסייע לכם להבין טוב יותר את המבנה הפסיכולוגי שלכם ומומלץ שתצטרפו בתקופה זו לאיזו סדנת מודעות. אגב, התעסקות בעזרה לזולת והתנדבות בכלל, יביאו לכם ברכה ותחושה טובה.

שור

מעבר הירח לבית ההנאות, היצירתיות והרומנטיקה ישפר ביומיים וחצי הקרובים את מצב הרוח ויחזק את הביטחון העצמי, מה שבהחלט יעודד אתכם, לבלוט בהפגנת עצמאות, בטחון עצמי וייחודיות. מצד שני, נסיגת מרקורי, כוכב התקשורת והחשיבה תחל היום רשמית בבית הכספים. לכן עד לתחילת יוני ייתכנו יותר טעויות או אי הבנות ובמצבים שעלולים להסב לכם נזקים כלכליים. על כן חשוב שתקפידו יותר בכל הפרטים שקשורים לתשלומים ולפעולות בחשבונות הבנק. עם זאת, תקופת זו מצוינת להבנה מסוימת שיכולה להוביל לשינוי תפיסת עולמכם הכלכלית, או  לגביית חובות מהעבר, לכן מומלץ שתבדקו, אולי אתם זכאים להחזרי מס, או כספים ממקור כלשהו.

 

 תאומים

השפעתכם על החברה סביבכם ושלה עליכם מתעצמת וחלק מכם עשויים להצטרף בחמשת החודשים הקרובים לפעילויות חברתיות ואפילו פוליטיות, זאת בעקבות מעבר צדק, כוכב האופטימיות, השפע, ההזדמנויות וההצלחה שעובר היום למזל טלה ולבית החברים והשאיפות לעתיד. מיקומו החדש של צדק מבשר על שינויי כיוון, התעצמות הפופולריות שלכם, שיפור הסטטוס החברתי, פרסום רב והזדמנויות ליצירת קשרים עם בעלי השפעה שעשויים לשמש לכם כפטרונים.  היכרות עם טכנולוגיה ונושאים עתידניים והתחברות למעגלים חברתיים חדשים יכולים לשמש לכם כקרש קפיצה לעתיד שונה וטוב יותר.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1