הורוסקופ יומי יום חמישי 2022

הורוסקופ יומי 12.05.2022 – יום חמישי – שמועה מזלות

Share on facebook
Share on whatsapp

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

הירח שמשייט בבית הרחבת האופקים ימשיך למלא אתכם הבוקר באנרגיה אופטימית וביצירתיות מחשבתית, ולכן תחילת היום מצוינת לנסיעה ארוכה ללמידה ולמבחנים, אך לקראת שעות הצהרים יגבר העומס עליכם או שהדרישות המקצועיות קצת יכבידו. סדרי העדיפות ישתנו משעות הצהרים, בעקבות מעבר הירח לבית הקריירה, מה שאמור לעודד אתכם לקחת את העניינים לידיים ולטפל בהם בצורה רצינית, נחושה, נמרצת ומעשית. ייתכן שתתבקשו אף להגדיל את התפוקה היום, מה שיכול לגרום לשינוי תכניותיכם לשעות הערב.

דלי

הגודש הרגשי שליווה אתכם בימים האחרונים יתפזר לקראת שעות הצהרים עם מעבר הירח ממזל בתולה למזל מאזניים, מה שישפר את מצב הרוח שלכם וימלא אתכם באנרגיה אופטימית וברצון לשבור את השגרה. כדאי שתפגינו יותר ספונטניות, תנצלו הזדמנות לצאת לנסיעה ארוכה, או שתבררו על איזו פעילות תרבותית מעניינת או טיול חווייתי לסוף השבוע

 

דגים

העוצמות הרגשיות שבכם, ילכו ותחזקו לקראת שעות הצהרים בעקבות מעבר הירח לבית התשוקות. על כן מומלץ שתנצלו את המשך היום ליצירת קשרים אישיים או עסקיים חדשים ואת הלילה לחיזור ולכיבוש לבבות. במקביל, המשיכו בשמירה על האווירה הטובה סביבכם ותמנעו ממאבקי כוח.

 

טלה

יום שנראה בהתחלה שגרתי וגם קצת עמוס מהרגיל, אלא שמעבר הירח במהלך שעות הבוקר לבית הזוגיות ישנה את האווירה ויגביר את הנכונות שלכם להתגמש, להתרכך וגם את החשק שלכם לאהבה ולבילוי בשניים. נצלו את סוף השבוע שבפתח כדי לתכנן תוכניות שיעוררו את חיי האהבה שלכם, לפחות הביאו איזו תשורה יפה לבני הזוג או הפתיעו אותם באיזו פעילות לא שגרתית.

שור

יום הפכפך שמתחיל בהמון אנרגיה מתלהבת אולם מצב הרוח הקליל של שעות הבוקר, ילך ויהפוך לקראת שעות הצהרים לרציני יותר, זאת בעקבות מעבר הירח מבית ההנאות לבית העבודה והבריאות, מה שיכול להשפיע גם על תכניות שהכנתם לבילוי הערב או לסוף השבוע שבפתח. בכול מקרה, כדאי שבימים הקרובים תיקחו הכול בקלות ותשמרו על האווירה הטובה סביבכם. תסתכלו על הדברים בצורה רחבה ומקיפה יותר, עם זאת ייתכן תתקשו להבחין בין העיקר לטפל ותתקעו בפרטים הקטנים והשוליים.

 

 תאומים

הרגישות שאפיינה את הימים האחרונים תתפוגג לקראת שעות הצהרים ומצב הרוח שלכם ילך וישתפר ואתם תתמלאו בהדרגה באנרגיה מהירה, בהירה, חברותית וזורמת, שתלווה אתכם גם בסוף השבוע. מעבר הירח לבית ההנאות והאהבה יגביר את הצורך בריגושים, אולי גם לתשומת לב וגם את החשק לצאת ולבלות והערב הזה בהחלט עשוי להיות נפלא למפגש חברתי או לפעילות רומנטית מרגשת.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1