הורוסקופ יומי יום שישי 2022

הורוסקופ יומי 13.05.2022 – יום שישי – שמועה מזלות

Share on facebook
Share on whatsapp

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

מיקום הירח בבית הקריירה, מעורר בכם נוקשות ושיפוטיות, על כן מומלץ שתהיו מאופקים ושקולים בדבריכם, במהלך סוף השבוע, מכיוון שמישהו יכול להיפגע, לנטור לכם, או לצנן את הקשר בניכם. על כן מומלץ שתהיו קשובים יותר בסוף השבוע לצרכי הקרובים לכם ותנסו להעניק את התמיכה שדרושה להם, גם אם זה דורש מכם לשנות תכניות או אפילו להקריב במידה מסוימת.

דלי

זה נראה כסוף שבוע מרגש ודינמי שמתאים לבילוי שונה, להשתתפות באירועים מעניינים ולמפגש עם אנשים חדשים שאולי יזינו אתכם במידע שימושי, או שישפיעו על חשיבתכם ויעוררו את סקרנותכם לגבי נושא שטרם הכרתם. עם זאת ייתכנו גם הפתעות ומצבים לא צפויים, אולי תקבלו איזו הצעה לבילוי שתדרוש מכם לקבל החלטה מהירה וספונטנית.

 

דגים

זהו בהחלט סוף שבוע מצוין להיכרויות חדשות ולהעמקת הקשרים הקיימים, ואצל חלק מכם תיתכן במהלך סוף השבוע תחושת התחדשות, והתחלת קשר אישי עמוק, בעיקר לפנויים והפנויות שביניכם. שיוט הירח בבית הסקס, האינטימיות והרגשות העמוקים, יעצים בסוף השבוע את רגישותכם וימלא אתכם תקווה אילמת, לאינטימיות רועמת. מיקום הירח יעודד אתכם להתחבר למקומות הכי רגשיים שבכם מה שיגרום לכם לשדר ביומיים הקרובים: רגישות, תקיפות וחושניות, וזה בהחלט יתאים לסוף שבוע לוהט ומרגש.

 

טלה

האנרגיות שלכם ימשיכו להשתפר היום בזכות שיוטו של הירח לבית הזוגיות ונראה שזהו סופשבוע מצוין לבילוי אינטימי ורומנטי וגם מצוין לשיחה אישית ולליבון עניינים שבלב. כדי ליהנות יותר מסוף השבוע רצוי שתפגינו יותר גמישות ונכונות לוותר קצת על האגו. התייחסו בהתחשבות רבה יותר לבקשותיהם של בני הזוג והפתיעו אותם ביוזמה רומנטית יצירתית. כמובן שגם לפנויים ולפנויות שבניכם, כדאי לנצל את מיקום הכוכבים בסוף השבוע לבילוי חברתי שם ייתכנו כעת היכרויות רומנטיות.

שור

סוף השבוע הזה מאופיין באנרגיה מעשית, אסרטיבית, אסתטית ויציבה, שמעודדת חריצות ואיפוק, אך לפעמים גם מעוררת בלבול, מצבי ביקורת והתחשבנות עם אחרים. נצלו היום את מעבר הירח לבית הבריאות והעבודה להתעסקות בשיפורים שונים בבית, לפינוי חפצים שאינם בשימוש כבר זמן רב וסתם תופסים מקום או ליציאה לסידורים בעיר. כדאי שתגלו רגישות גם לצרכים של אחרים ותושיטו להם יד לעזרה אם הם צריכים.

 

 תאומים

מיקום הירח בבית ההנאות, הילדים, התחביבים והרומנטיקה מביא לכם סוף שבוע מוצלח, לטיפוח חיי האהבה, להנאה מתחביבים ולחיזוק הקשר עם חברים או לחילופין עם ילדיכם. הרומנטיקנים שבניכם יוכלו ליהנות מערב מרגש בו תוכלו להפגין את הצד היצירתי ולרגש את בני הזוג. הנועזים שבניכם יכולים ללכת עם הדמיון, היצירתיות והתעוזה ולקחת את הערב הזה אפילו רחוק עוד יותר.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1