הורוסקופ יומי יום שבת 2022

הורוסקופ יומי 14.05.2022 – יום שבת – שמועה מזלות

Share on facebook
Share on whatsapp

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

גדי

הנוקשות עדיין שולטת בכם הבוקר אך מעבר הירח בסביבות שעות הצהריים אל הבית החברתי ישנה את האנרגיות שלכם לידידותיות יותר ואת הקצב למהיר יותר וייתכן שתחושו שיש איזה חוסר רציפות בין הדברים ואולי אף יתרחשו אירועים לא צפויים. מיקום הירח, יגביר את הצורך שלכם בריגושים ובפעילויות חברתיות, ובעיקר יגבר הצורך שלכם להיות במרכז ולקבל את מרבית תשומת הלב. נצלו זאת בערב כדי לצאת לבלות, כדי להיפגש עם חברים או כדי לבלות ערב רומנטי בשניים.

דלי

מצב הרוח הקליל וההרפתקני בבוקר מתאים לפעילות משחררת בטבע או בחוף הים. אולם האנרגיות יחלו להשתנות בסיבות שעות הצהריים, זאת בעקבות מעבר הירח לבית התדמית, מה שדורש מכם להפגין בימים הקרובים יותר איפוק ושליטה עצמית שנובעים גם מהצורך לעשות איזו הפרדה בין ההיגיון לרגשות. מיקום הירח עשוי לגרום לכם להתייחס לדברים ברצינות רבה מדי ולפעמים אפילו בביקורתיות, אך עדיף שתישארו ניטרליים, תתגמשו, תוותרו ותהיו סלחניים יותר ופחות שיפוטיים.

 

דגים

יש בכם היום איזה קסם שמשפיע מאוד על הסובבים, בעיקר על בני/ות המין השני, אולם עדיין יהיה קל לפתות אתכם בכל מיני מציאות, מבצעים, או בשכיות חמדה. מעבר הירח בשעות אחר הצהרים המוקדמות לבית הרחבת האופקים ישנה את מצב הרוח הרגשני מהבוקר לקליל ואופטימי יותר ויעורר את הצורך בפעילות מעניינת ולא שגרתית. לכן שעות אחר הצהרים והערב מתאימים לנסיעה ליעד רחוק, ליציאה לסרט או למסיבה נחמדה, ייתכן אפילו ששם תכירו אנשים מעניינים.

 

טלה

האנרגיה המפויסת שליוותה אתכם בימים האחרונים, תהפוך לרגישה ותובענית יותר משעות אחר הצהרים המוקדמות, זאת בעקבות מעבר הירח מבית הזוגיות לבית התשוקות וענייני הממון. הדבר עשוי לעורר סוגיות רגשיות ופיננסיות אולם יתאים גם לבילוי מוצאי שבת  סקסי ומרגש. אולם אם אתם יוצאים למקומות הבילוי והקניות, רצוי שתקבעו מראש את הגבולות להוצאותיכם, כדי שלא תיסחפו בקניותיכם.

שור

הבוקר אתם תהיו עדיין תחת השפעתו של הירח שמשייט בבית שקשור לענייני בריאות, סדר וניקיון שימשיך לדרבן אתכם להתעסק בסידור וניקיון הבית. אולם במקום שתבזבזו את האנרגיה שלכם על הפרטים הקטנים והשוליים, נסו ליהנות מהשבת. בכול אופן, מעבר הירח בשעות אחר הצהרים המוקדמות לבית הזוגיות יביא שינוי במצב הרוח ובנכונות שלכם להתגמש. על כן נצלו את מוצאי השבת, כדי להפתיע את בני הזוג במחווה נדיבה, מפתיעה ויצירתית.

 

 תאומים

בוקר שבת שנפלא לאוהבים שיכולים להמשיך ליהנות יחדיו וגם לאלה מבניכם שאוהבים לבלות. מצב הרוח שעדיין מושפע הבוקר ממיקום הירח בבית ההנאות, מצוין כדי ליזום איזה אירוע חברתי או משפחתי בידורי. אלא שבעקבות מעבר הירח בסביבות שעות הצהריים לבית העבודה והבריאות, ישתנה מצב הרוח לתכליתי ואפילו לביקורתי יותר, וייתכן אף שהחשק החברתי מהבוקר יתפוגג לו.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1