חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום רביעי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום חמישי | 15.02.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום חמישי! – 15.02.2024

גדי

תמשיכו להיאגר היום באנרגיות ידידותיות ונמרצות, שמשפרות מאוד את מצב הרוח ואת היכולת שלכם לקדם דברים ונראה שתזכו גם להרבה תשומת לב והזדמנויות להשפיע על הסובבים. שיוט הירח בבית ההנאות, היצירתיות והרומנטיקה ישפר את מצב הרוח ויחזק את הביטחון העצמי, מה שבהחלט יעודד אתכם ביומיים הקרובים, לבלוט בהפגנת עצמאות, בטחון עצמי וייחודיות. יומיים אלה יגבירו את החשיבה היצירתית ויביאו לכם גם הצלחה חברתית ורומנטית, בעיקר אם תפגינו יותר יוזמה, רגישות ובטחון עצמי נטול יוהרה.

דלי

מיקום הלבנה בגזרה הרגשית יכול לגרום לכם היום לפעול בחיפזון ובצורה פחות הגיונית, כתגובה למצבים פתאומיים שיכולים להוציא אתכם מאיזון. מומלץ להקדיש היום יותר תשומת לב לנושא המשפחתי, בקרו את ההורים או לפחות שוחחו עימם בטלפון. נסו לשמור על קור הרוח ואל תתנו לאירועים או לתכנים שליליים להשפיע עליכם יותר מדי.

דגים

מסעו של הירח בבית התקשורת ימלא לכם את הראש במילים ורעיונות ובעיקר ברצון לתקשר ולהחליף מידע עם הסובב. לכאורה הדבר ישפר את ההיגיון שלכם, יעודד רצון לעשות שינויים, אולם אסור להתעלם מהגורם הרגשי שעומד מאחורי הדברים ומאוד משפיע על הלך הרוח ועל האובייקטיביות שלכם. עם זאת תוכלו היום לפעול בכמה כיוונים בו זמנית. בכול מקרה מומלץ שתקפידו יותר בציות לחוקי התנועה.

 

טלה

הפן הכלכלי ממשיך להיות מודגש גם היום ויש סיכוי טוב לשכנע את הבוס לשפר את שכרכם, עם כי אולי לא מיד מהמשכורת הקרובה. עם זאת, היזהרו שהתלהבותכם לא תסחף אתכם לבזבוזים וללקיחת סיכונים מיותרים. אבל בהחלט מותר לכם קצת לפרגן לעצמכם ולבני הזוג ולרכוש משהו נחמד בלי סיבה מיוחדת, ולו רק בשביל שישפר את האווירה ואת מצב הרוח.

שור

מסעו של הירח גם היום במזלכם ממשיך לעורר את המרץ ולהגביר את המוטיבציה שלכם. למעשה האווירה סביבכם משתפרת, אנשים מגיבים בצורה חיובית להצעותיכם ודעותיכם וזה יעודד אתכם להמשיך לפעול במרץ לקידום תכניותיכם ואף ליזום דברים נוספים. מצד שני מומלץ להנמיך קצת את הטון, בימים הקרובים תיתכן אצלכם נטייה להתווכח בבוטות.

 תאומים

רצוי שתקפידו היום להיות מסודרים ומאורגנים היטב ותנהגו על פי כללי הזהירות במהלך העבודה ובשעת הנהיגה. הירח שמשייט גם היום בבית תת המודע ומצולות הנפש, יכול לעורר מצבים מוזרים, ירידה במוטיבציה ועליה בפיזור הנפש. לכן, כדאי שתתרכזו בנושאים העיקריים והדחופים בתחילת היום.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1