חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום שישי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי למחר | יום שישי | 16.02.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שישי! – 16.02.2024

גדי

מצב רוחכם הנחמד מלווה אתכם גם היום ומסייע לכם להתחיל את השבוע במרץ וביוזמות חדשות. מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, למזל דלי יעודד אתכם בשלושה וחצי השבועות הקרובים להשקיע יותר בנושאים החומריים ותוכלו להרוויח יותר כסף בפחות מאמץ.  לעומת זאת, מיקום זה של ונוס יכול לעודד גם בזבזנות ונהנתנות, ולכן חשוב להיות מבוקרים יותר ולא להיסחף בהוצאת כספים מוגזמת בתקופה זו.

דלי

מצב רוחכם ילך וייטיב מהיום, בעקבות מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, למזלכם. בשלושה וחצי השבועות הקרובים יתחזק הביטחון העצמי שלכם, יהיו לכם יותר סיבות לחייך ולהפגין אופטימיות כובשת, נדיבות ואנרגיות חיוביות. כדאי לשדרג את הופעתכם, כדי שיהיה יותר כיף לאהוב אתכם, הניחו לספונטניות שבכם לפרוץ החוצה והחצינו את צרכי האהבה שלכם ברגישות ויצירתיות.

דגים

מסעו של ונוס, כוכב היופי והאהבה, למזל דלי יכולה לגרום לכם להתרחק בתקופה הקרובה ממוקדי האירועים,  להעביר את אהבתכם אל מאחורי הקלעים, או אולי למקום רוחני יותר ויתכן שיגבר בכם הצורך והנכונות להתנדב, לעזור ואף לוותר על הצרכים שלכם עבור מטרה חשובה או אדם אהוב.  במהלך השלושה וחצי השבועות הקרובים תיתכן אצל חלק מכם, התאהבות סודית, מוזרה או לא הגיונית.

 

טלה

זמן מעולה להכיר, להיפתח ולהרחיב את המעגלים החברתיים שלכם והתחילו לשווק את עצמכם. ונוס, כוכב היופי והאהבה, שעוברת היום למזל דלי ולבית החברים תגביר שלושה וחצי השבועות הקרובים את הפופולריות ואת כושר השכנוע שלכם וכדאי תגבירו את השתתפותכם באירועים ובפעילויות חברתיות. במקרים מסוימים, ידידות עשויה להפוך בתקופה הקרובה לסיפור אהבה.

שור

כוכב נוגה, שליטתכם האסטרולוגית וכוכב היופי והאהבה, עוברת היום למזל דלי ולבית הקריירה והתדמית הציבורית. השפעתה העיקרית תהיה בשיפור תדמיתכם ובתחום הקריירה, שם הדברים אמורים לזרום בצורה חלקה יותר בשלושה וחצי השבועות הקרובים מאחר שיהיה לכם קל יותר להתחבב ולשפר את האווירה עם אלה שאתם עובדים עמם. במקרים מסוימים תתכן אף התאהבות במישהו/י מהעבודה או בדמות סמכותית או בוגרת שעשויה ללמד אתכם דברים רבים.

 תאומים

מסעו של ונוס, כוכב היופי והאהבה, לבית הרחבת האופקים שבמזל דלי, יכולה לשנות בשלושה וחצי השבועות הקרובים את הגישה שלכם ליופי וליחסים עם מישהו. ונוס תעורר אולי שינוי בטעם המוזיקלי והאומנותי שלכם. למעשה זה הזמן להיפתח למערכת יחסים שונה ופתוחה יותר ותקופה מצוינת ללמידה ולהרחבת אופקים ולפעול ולקשירת קשרים חדשים עם אנשים וגורמים שונים, בעיקר במהלך נסיעות, טיולים ועם חו”ל. ייתכן גם שקשר רומנטי יחל במהלך קורס, השתלמות או טיול.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1