חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום שלישי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום שלישי | 11.06.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שלישי! – 11.06.2024

גדי

סף הרגישות יעלה היום ואולי אפילו תרגישו יותר צורך בשליטה מהרגיל. יתכן כי מיקום הירח יעורר בכם חשדנות, אובססיה, ואף קינאה. למרות שאתם מאוד פעילים ויוזמים לאחרונה, יש לכם היום אולי צורך בהסתגרות והתבודדות. רצוי להתחשב בבני הזוג, נראה שהם עוברים כעת תקופה לא קלה, ולכן הם זקוקים ליותר עזרה פיזית ותמיכה רגשית במקום ביקורת ושיפוטיות. כמו כן, כדאי לשמור טוב יותר על כספיכם ולבדוק את העודף שאתם מקבלים.

דלי

זה יום מלא אנרגיות, רגישות ורומנטיקה. תהנו מהצפה של תחושות ורגשות, ובכלל מהצורך להתאחד ולאהוב חזק במיוחד. לכן תוכלו לחגוג הערב את החג בחברת בני משפחה וזוגות חברים. מצד שני יש לכם צורך לקחת יותר אחריות על עצמכם ועל אחרים. זוהי תקופה מאוד חשובה לעתידכם. גם כל הקשור לסדר ובריאות מקבל דגש מסוים בחייכם, לכן כדאי בתקופה זו לשפר את התזונה ולעסוק בספורט ובפעילות שתשפר את כושרכם הגופני.

דגים

אפשרי שתהיו יותר רגשניים, מופנמים אך גם משפחתיים בתקופה הקרובה וזה נראה לעין בדאגתכם לרווחת הסובבים. מצד שני אתם עלולים להיות קצת מבולבלים בין הצרכים השונים שלכם. נראה שהיום תדרשו להפגין יותר רצינות ומעשיות, אולם ייתכן שדברים או נושאים יעוררו בכם ביקורת. כמו כן ייתכן שתוכניותיכם היום יסבלו משינויים, או שתאלצו לעזור או לטפל במישהו קרוב.

 

טלה

על אף שאתם במצב רוח מעולה שמתאים למספר פעילויות, אתם חסרי סבלנות ונוטים להשתעמם בקלות, ועל כן כדאי  לחגוג את ערב חג השבועות במחיצת חברים טובים ובעיקר באווירה רומנטית. האנשים סביבכם מעריכים היום את עצמאותכם ואת דרך חשיבתכם המקורית והיצירתית וכדאי לנצל זאת ליוזמה חברתית או רומנטית לא שגרתית.

שור

מסעו של הירח בבית המשפחה מתאים ביותר לחגוג את ערב החג במחיצת האנשים הקרובים ללבכם או עם בני המשפחה. תוכלו גם לנצל את מיקום הירח כדי להפגין יותר יצירתיות במטבח ובקישוט הבית. כדאי לנצל את החג כדי להתפייס עם מישהו קרוב. אך יתכנו גם קצרים בתקשורת או חיכוכים בגלל קינאה או בגלל נושא כספי כלשהו.

 תאומים

ערב החג מעולה לאירוח חברים ושכנים ואף לסתם שיחות ופטפוטי סלון ואפילו קריוקי. ייתכן מאוד שהארוחה החגיגית הערב תיתן לכ אפשרות לשחרר את חרצובות לשונכם ואולי גם חלק מהמועקות שלכם, אולם לא בטוח שזה העיתוי המתאים לשתף אחרים בכך.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1