חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום ראשון | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום ראשון | 18.02.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום ראשון! – 18.02.2024

גדי

השבוע מתחיל ביום שבו אתם בעיקר פרקטיים מאוד וזה מוצלח מאוד לקידומם של ענייני העבודה להפגנת ברק מחשבתי ולהעלאת רעיון מוצלח וחסכוני. זהו יום מוצלח גם לקיום שיחה חשובה שרציתם ליזום במקום העבודה, להגשת בקשות ליציאה להשתלמות או לעריכת שינויים בעבודה ובעיקר לקידום המטלות השוטפות. בכול אופן מומלץ שתשימו לב לפרטים הקטנים אך אל תגזימו בפרפקציוניזם או תהיו ביקורתיים מדי לאחרים והראו יותר נכונות לעזור ולהתנדב.

דלי

השבוע נפתח במרץ ואופטימיות וזהו יום שמתאים בעיקר לבילוי, לנופש לאהבה ולהנאה מהחיים. אמנם, אתם אנרגטיים וכריזמטיים יותר, אך יתכן שדווקא תתקשו להסתדר עם מרות, משמעת והגבלות. נצלו את היום כדי להתבלט, לשווק את עצמכם, או אפילו לפרסם משהו שברצונכם למכור.

דגים

אתם מתחילים את השבוע במצב רוח קצת רגיש, שעשוי להביא לכם מצבי רוח. עדיף שתשמרו על פרופיל נמוך ותתמקדו בעניינכם מבלי להיות מעורבים במה שלא נוגע אליכם ישירות. הפגנת שליטה עצמית וכושר איפוק חשובים מאוד הערב בעיקר בכל הקשור לענייני משפחה או מגורים, עם זאת, מפגש חשוב או בענייני עבודה, שנראה לכם מלכתחילה קצת מעיק, עשוי להסתיים בצורה מפתיעה ומעודדת מאוד.

 

טלה

פתיחת השבוע מצוינת לבחינה של המטרות שלכם בחיים, נצלו בתבונה את יכולות החשיבה, הביטוי והתקשורת שלכם שבמיטבם היום, לשיחות חשובות ולהתייעצויות. מיקום הירח בבית החשיבה והתקשורת, יכול גם לעודד אתכם לחפש לעצמכם תעסוקה מעניינת אך גם יכול לגרום לכם לבזבז את זמנכם בשיחות ובפטפוטי סרק. יום מצוין גם לחידוש קשר עם מישהו מהלימודים וייתכן שתזכו לצלצול ממישהו שחזר מחו”ל.

שור

יום מעולה להתייעצויות ולטיפול בענייני כספים, השקעות, אשראי, הלוואות ומשכנתאות. יום מוצלח למשא ומתן בנוגע לשכר, למכירה או לרכישת נדל”ן, מוצר או שירות. היום תוכלו למצוא פתרונות יצירתיים, להגדלת הכנסותיכם ואולי תקבלו הצעה מפתה, שחשוב לבדוק היטב.

 תאומים

הירח ששוכן במזלכם מצעיד אתכם היום במרץ לשבוע חדש, מבטיח ואנרגטי, שמעניק לכם נוכחות ואף נראה שתחשפו היום לאפשרויות מלהיבות. נצלו את המרץ, שממלא אתכם הירח שבמזלכם, לדחיפתם של הנושאים החשובים וגם לפעילות חברתית וליוזמה רומנטית נועזת ולא שגרתית.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1