חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום שבת | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום שבת | 29.06.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שבת! – 29.06.2024

גדי

יום עם רמת פגיעות גבוהה שבו ייתכנו שיבושים ותקלות. כדי לשפר את המצב אתם צריכים להיות יותר ממוקדים ופחות מפוזרים. ייתכנו מצבים בהם תגלו כי קשה לכם לשפוט את הצד השני בצורה אובייקטיבית או שהמאמץ שאתם משקיעים בכיוון מסוים אינו כדאי, ונראה שעדיף לוותר פה ושם כדי להשיג את מה שבאמת חשוב לכם.

דלי

תצטרכו למצוא לעצמכם פעילויות מעניינות היום, וזאת מכיוון שהשעמום יעורר בכם חוסר שקט ואפילו עצבנות. למעשה זהו יום נהדר למפגשים חברתיים קלילים ולהיכרויות מעניינות. הקשר שלכם עם החברים עשוי להיות מאוד משמעותי בימים אלה והשבת הזו מוצלחת למפגשים משותפים עם חברים, או כדי להיפתח למעגלים חברתיים נוספים ושונים מאלה שהכרתם עד כה, בעיקר עם אנשים שהגיעו ממקומות רחוקים ואפילו מחו”ל.

דגים

מסעו של הירח בבית הכספים, גורם לכם להיות מעשיים ומחושבים ועשוי להביא לחלק מכם רעיונות מצוינים איך לעשות יותר כסף. מצד שני, מיקום הירח יכול לעודד גם פזרנות ובזבוז, על כן חשוב שתגבירו היום את הפיקוח על רכושכם וכספכם ותמנעו מעריכת מסע קניות שכן, אתם עלולים להתאכזב ממה שקניתם או לגלות ששילמתם יותר מדי.

 

טלה

מסעו של הירח אמש למזלכם הופך את השבת הזו לנמרצת יותר ונראה שתבלטו מאוד בכל מקום שבו תמצאו. כדאי שתגלו יותר ספונטניות מהרגלכם ותתנו מוצא לאנרגיות האלה בפעילות מעניינת ולא שגרתית. לפנויים ולפנויות שבניכם זהו יום די מוצלח וכדאי לא להישאר בבית לבדכם

שור

העייפות והבלבול הולכים ומתעצמים היום, אתם מתקשים להוציא לפועל את תכניותיכם וקשה לכם לגלות אסרטיביות ולשוחח על מה שמציק לכם. על כן עדיף ללא לתכנן יותר מדי, לנוח יותר ולהסתפק בפעילות קלה שלא דורשת תכנון או מאמץ רב מדי. אם בכול זאת אתם יוצאים מהבית, רצוי להימנע משהיית יתר בשמש, לשתות הרבה וגם גלו יותר ערנות כשאתם נוהגים.

 תאומים

תרגישו אופטימיים וחסרי מנוחה אך גם חברותיים ביותר וזהו יום מעולה לשיחות קלילות, למפגשים ולבילוי עם חברים. מומלץ שתנצלו את השבת הזו כדי לעשות משהו מיוחד ומרגש שאולי מעולם לא עשיתם. תיתכן אף היכרות מעניינת, שיכולה גם להתפתח לקשר רומנטי. זה גם יום של הפתעות וייתכן שתדרשו להגיב במהלך היום מספיק מהר על האירועים שיתרחשו בצורה לא צפויה. מומלץ גם שלא תיסמכו היום יותר מדי על חברים כדי שלא תתאכזבו.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1