חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום ראשון | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום ראשון | 30.06.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום ראשון! – 30.06.2024

גדי

אתם פותחים את השבוע כשהרגישות שלכם בשיאה, אך מצב הרוח שלכם ילך וישתפר משעות אחר הצהריים ואתם תתמלאו בהדרגה באנרגיה מהירה, בהירה וזורמת, שתלווה אתכם גם בימים הקרובים. מסעו של הירח בסביבות שעות הצהריים לבית ההנאות והאהבה יגביר את הצורך בריגושים, לתשומת לב וגם את החשק לצאת ולבלות וזהו בהחלט עשוי להיות ערב נפלא למפגש חברתי או לפעילות רומנטית מרגשת.

דלי

השבוע מתחיל באנרגיה מעט תזזיתית ולכן צפוי לכם בוקר עמוס במטלות שדורש מכם להפגין יותר יכולת תמרון בין כמה באותו הזמן. עם זאת זהו זמן מצוין ליצירת קשרים, להשגת מידע ולהרחבת הידע בכלל. הרגישות שלכם תלך ותגבר משעות אחר הצהריים בעקבות מעבר הירח לבית שקשור גם לענייני משפחה ומגורים ונראה ששעות הערב יתאימו מאוד לאירוח חברים ולביקורים משפחתיים.

דגים

היי מפוקסים וכך  תוכלו הבוקר למצוא פתרונות יצירתיים, להגדלת ההכנסות שלכם. הקצב יקבל טוויסט משעות אחר הצהריים, בעקבות מסעו של הירח לבית החשיבה, התקשורת והניידות, מה שיכול לעורר את הסקרנות, לשפר את הזיכרון ואת כושר הביטוי, מהירות החשיבה ואת הצורך בפעילויות מעניינות. מומלץ שתנצלו את הערבים הקרובים כדי להתאוורר קצת באירועים שונים, אך הגבירו את הערנות וההקשבה לדברי אחרים, יתכן שהדברים שתשמעו יפרו אתכם ברעיון מצוין שיעזור לכם לקדם את עצמכם.

 

טלה

השבוע מתחיל כשהירח שוכן במזלכם, מה שימלא אתכם היום באנרגיה רבה ונמרצת, ישפר את כושר הביצוע ואת היכולת שלכם להתמודד עם אתגרים. מסעו של הירח בשעות אחר הצהריים לבית הכספים עשויי לצנן קצת את ההתלהבות של הימים האחרונים ולהחזיר אתכם לקרקע המציאות. למעשה עניינכם הפיננסיים והצרכים החומריים שלכם יודגשו בימים הקרובים וזה הזמן לחדש את המידע שבידכם או להפוך אותו להשקעה מוצלחת.

שור

מסתמן כי טרם התאוששתם מחופשת סוף השבוע ואתם עלולים לפתוח את השבוע באנרגיה נמוכה ובתשישות גבוה. עדיף שלא תתערבו היום בוויכוחים ובחילוקי דעות שאינם קשורים ישירות אליכם, ובכלל עדיף שתישארו כעת ניטרליים. מעבר הירח בשעות אחר הצהריים למזלכם, ימלא אתכם בהמון אנרגיה ותעוזה שיעודדו אתכם להיות פעילים ויוזמים יותר. מומלץ שתנצלו זאת להוציא לפועל תוכנית לבילוי שאולי התבטלה בסוף השבוע.

 תאומים

אתם מתחילים את השבוע בפרץ אנרגיה ידידותית שגורמת לכם לבלוט ולהתחבב בקלות על הסובבים. נצלו את תחילת היום כדי לקדם במרץ את עניינכם הדחופים, מאחר שמעבר הירח אחר הצהריים לבית מצולות הנפש, עשוי להיות מלווה בירידה אנרגטית כלשהי ובעליה ברמת הרגישות והפגיעות שלכם, לכן קרוב לוודאי שגם החשק החברתי ירד והדבר ישליך כמובן על תכניותיכם לערב. הדבר הנכון עבורכם הוא להישאר ספונטניים, לא לתכנן מראש תוכניות, להימנע ממצבי מתח ולהניח לעצמכם ולאנרגיה שלכם להירגע קצת.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1