חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הורוסקופ יומי | יום שני | 01.07.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שני! – 01.07.2024

גדי

זווית השמש ונוגה בבית הזוגיות ושיתופי הפעולה אמור לעודד אתכם בחודש יולי להתגמש, להיות סלחניים ודיפלומטיים יותר וחשוב לא פחות, שתשקיעו יותר בחיי האהבה שלכם. גם לפנויים ולפנויות שבניכם ייתכנו החודש יותר הזדמנויות להיכרויות. מקומו של מרס הנמרץ בבית ההנאות והרומנטיקה משתלב נהדר עם מיקום השמש וונוס, לכן יהיה לכם הרבה יותר קל לבלוט, להשפיע וגם ליצור קשרים. מצד שני, זה יכול לעודד נהנתנות, מרדנות, תחרותיות מוגזמת או לקיחת סיכונים מיותרים.

דלי

אתם עומדים בפני חודש מאוד עמוס במטלות, שמעולה גם לארגון המגורים, שיפוצים וכדומה וגם לשיפור הכושר הגופני והגזרה. מקומו של מרס הנמרץ בבית המגורים, יכול לגרום להתעוררות דברים מהעבר ויתכן שנושאים שלא נסגרו בעבר ישובו ויציפו אתכם רגשית, או שיגרמו למתיחות עם אדם קרוב. בכול אופן, מעברה של ונוס כוכב האהבה ב-11 בחודש, לבית ההנאות, תשפר מאוד את מצבכם ותעודד אתכם לצאת לחופשה או לצאת לבלות יותר בהמשך החודש.

דגים

החודש מעולה עבורכם כדי להתבלט, לעיסוק בתחביבים ולמתן מוצא ליצירתיות שבכם. נצלו אותו לבילוי ולהשתתפות באירועים שונים, בהם תוכלו גם להרחיב את המעגלים החברתיים, ליצור קשרים עסקיים, או להיפתח לנושאים חדשים. אולם תיתכן גם נטייה להגזמות ולפריקת עול. בכול אופן, נצלו עד -11 בחודש את מקומה של ונוס כוכב האהבה בבית ההנאות ליוזמות רומנטיות מקוריות.

 

טלה

החודש הנוכחי מסתמן כרגיש עבורכם והשנה הזו יותר מתמיד. בשל ריכוז הכוכבים בגזרה שעוסקת בעניינים רגשיים ומשפחתיים. לכן ייתכן שעניינים ואולי גם משברים מהעבר עשויים לשוב להווה, אך זהו בהחלט הזמן להתמודד עימם בגישה שונה ויצירתית. זה נראה גם חודש פעיל בענייני כספים וזאת בעקבות מיקומו של מרס, שליטכם האסטרולוגי עד ל-22 ביולי בבית הכספים.

שור

החודש הזה הולך להיות הרבה יותר דינמי וידרוש מכם יותר גמישות וסנכרון. החודש אתם תהיו יותר תקשורתיים והרבה יותר אנרגטיים, יצירתיים, סקרניים, צמאי לריגושים וגם חסרי מנוחה. חודש יולי יעודד צורך בשינויי, ושיחות עם אנשים שונים מהסביבה היומיומית יסייעו לכם למצוא פתרונות טובים. עם זאת, מיקומו של מרס הנמרץ והיוזם במזלכם, יעניק לכם עד ל-22 ביולי, מטען אנרגטי גדול שיסייע לכם להיות יותר נמרצים, יוזמים ותחרותיים.

 תאומים

עניינים כלכליים יקבלו דגש גדול במהלך החודש הקרוב ומומלץ שתקבעו מראש את גבולות התקציב כדי שלא תיסחפו לבולמוס קניות ובזבוזים. מצד שני זה בהחלט זמן מוצלח לחפש לעצמכם עיסוקים נוספים במקביל שיביאו לכם עוד רווחים. אלא שמיקומו של מרס הנמרץ והיוזם בבית מצולות הנפש יכול לגרום עד ל-22 ביולי, לשיבושים שונים בהוצאה לפועל של תכניותיכם ורצוי להימנע בתקופה זו מיוזמות חדשות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1