חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום שלישי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום שלישי | 02.07.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שלישי! – 02.07.2024

גדי

מסעו של כוכב חמה למזל אריה ולבית המיניות, הרכוש המשותף וההשקעות, יגרום לכם להיות עקשניים יותר או שיהיה לכם קשה לקבל בשלושה וחצי השבועות הקרובים דברים רבים כפשוטם ותחושו צורך להעמיק ולחקור. נושאים פיננסים עשויים לעלות בתקופה זו על הפרק ויתכן שתגלו שהצרכים, והרצונות שלכם מתנגשים כעת במגבלות תקציביות. אולם חשיבה נכונה ויצירתית תניב רווחים, או לפחות תעזור לכם לאזן את התקציב.

דלי

ייתכן מאוד כי אתם או בני זוגכם תדרשו בחודש הקרוב ליותר תמיכה ועידוד, מכיוון שההיסוסים יגברו ויהיה לכם אולי קושי לקבל החלטות לבד. מרקורי, כוכב התקשורת והחשיבה שנכנס היום למזל אריה ולבית הזוגיות שיתופי הפעולה, יעודד אתכם בתקופה זו, לשתף יותר אחרים ובעיקר את בני זוג או השותפים לעבודה, בתחושותיכם ובמחשבותיכם.

דגים

מסעו של כוכב חמה לבית העבודה והבריאות, יעצים בחודש הקרוב את המודעות לנושא התזונה, הכושר הגופני והבריאות ויעניק לכם גם חשיבה מובנית, זהירה, שיטתית ומסודרת יותר. ייתכן שבתקופה זו יהיה לכם יותר קל לנתח נתונים שונים, אך אתם עשויים גם להסתבך בפרטים הקטנים.

 

טלה

יכולת ההתבטאות שלכם תשתפר בחודש הקרוב בעקבות מעברו של מסעו של כוכב חמה. נצלו זאת גם לגיוון חיי האהבה.  במהלך תקופה זו תוכלו להפגין יותר השראה, לאמץ לעצמכם תחביבים חדשים, לפתח קשרים חדשים, להופיע בפני קהל או למצוא שפה משותפת עם אנשים צעירים מכם וגם לשפר את הקשר עם ילדיכם.

שור

מסעו של כוכב חמה למזל אריה ישדרג בחודש הקרוב את התקשורת הפנים משפחתית ונושא המגורים יקבל הדגשה ויעסיק אתכם. בתקופה זו האווירה בבית עשויה להיות תוססת במיוחד וייתכן שמעבר מגורים יעלה על הפרק. בתקופה זו עשויים לחזור ולצוף כל מיני אירועים, אנשים או זיכרונות שקושרים לאירועים מהעבר, בעיקר בנושאים רגשיים שלא נפתרו ונסגרו סופית.

 תאומים

בעקבות מסעו של כוכב חמה למזל אריה, אתם תהיו בחודש הקרוב סקרניים יותר וקרוב לוודאי שתהיו עסוקים יותר בפעילויות אינטלקטואליות ובתקשורת עם הסביבה. רבים מכם ילקטו  מידע מכל סוג או ואחרים יחושו חוסר מנוחה, אי שקט נפשי, אולי בגלל שקצב ההתרחשויות סביבכם, מואץ יותר. למי שימצא בתקופה זו בקורס, זה עשוי לעזור בקליטת חומר חדש.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1