חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום רביעי | שמועה מזלות

הורוסקופ למחר | יום רביעי | 03.07.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום רביעי! – 03.07.2024

גדי

בשל מסעו של הירח בבית העבודה, הסדר והבריאות, אתם עשויים להפוך בימים הקרובים לאפקטיביים, מחושבים, שכלתניים, מאופקים ושקולים יותר ויתכן שהנטייה להקפדה בפרטים תתעצם. החשיבה שלכם תהיה הרבה יותר פרקטית ואנליטית ביומיים אלה ולכן יהיה לכם הרבה יותר קל לנתח את המצב ולהציע פתרונות מעשיים. גם המודעות לענייני הבריאות תגבר וזה הזמן להקדיש יותר מאמץ וזמן לשיפור הכושר הגופני והגזרה.

דלי

גם אם תרצו וגם אם פחות, נראו שתבלטו היום ומסתמן כי מצפה לכם יום לא שגרתי, אולי קצת תזזיתי אך לגמרי מתאים למי שאוהב ריגושים ובילויים סוערים. כדאי שתנצלו את האנרגטיות הגוברת, התעוזה ומצב הרוח הנפלא שימלאו אתכם ביומיים וחצי הקרובים, לפגישות עסקים, לפעילות חברתית ולערבי אהבה ספונטניים. רצוי שתפגינו יותר נועזות ויצירתיות, אולם בו זמנית תשמרו גם על הפרופורציות הנכונות כדי שלא תיסחפו יתר על המידה.

דגים

המימד הרגשי אצלכם יודגש מאוד היום ובעקבות סיבה זו, ייתכן שתתקשו לבטא את עצמכם בצורה הטובה ביותר ותיווצר איזו אי הבנה עם אדם קרוב. על כן עדיף שתיקחו הכול בקלילות, אין צורך להתרגש או להתעצבן, גם אם הדברים אינם קורים בסדר שתכננתם. עם זאת זהו יום נהדר לאירוח ביתי, או למפגש אינטימי עם מישהו או מישהי שמזמן לא פגשתם.

 

טלה

תועצמו היום בלא מעט אנרגיה, והחשיבה שלכם מהירה ויצירתית ולכן זהו יום מבורך מאוד ואתם עשויים לפגוש ולזהות היום הזדמנויות מיוחדות, או לעלות רעיונות מבריקים. נצלו את היום למפגשים שונים בהם תוכלו ליצור קשרים או שתפרה אתכם מבחינה רעיונית. תוכלו לפרוק את המרץ המוגבר גם בחדר הכושר, במפגש חברים, או באיזה בר נחמד שבו תוכלו לשוחח בחופשיות ואף להתחכך במגוון אנשים.

שור

ביומיים הבאים אתם תחשבו לא מעט במונחים פיננסיים וגשמיים ורצוי לעצור לרגע כדי לבחון את מצבכם הכלכלי, להתייעץ עם מומחה להשקעות או חיסכון. אולם כדאי להיות בררניים, מאופקים וזהירים יותר בכל הקשור להוצאותיכם, בעיקר אם אתם רוצים לרכוש דבר מה יקר, זאת מכיוון שהגורם הרגשי עשוי להיות חלק לא מבוטל בשיקוליכם. עם זאת, יהיה לכם קל יותר לזכות כרגע, בשיתוף פעולה חיובי עם הבנק שלכם, בעיקר אם אתם זקוקים להלוואה ולהרחבת האשראי.

 תאומים

מסעו של הירח חזרה למזלכם מאתמול, ימשיך לטעון אתכם היום באנרגיה רבה ומחזקת, שמשפרת את מצב הרוח ואת רמת הביצוע וזהו זמן מוצלח למהלך נועז, להתחלה חדשה, או לחופשה ספונטנית. זהו גם זמן מבורך להיות ידידותיים ולהתבלט יותר ואפילו לצאת ביוזמה מקורית משלכם. תוכלו גם לנצל את היומיים הקרובים לדחיפת הנושאים שהכי חשובים לכם, לסגירת פיגורים, להתחלות חדשות, להעמקת הקשר הזוגי, או להתחלתו אם אתם לבדכם כרגע.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1