חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום שני | שמועה מזלות

הורוסקופ למחר | יום שני | 19.02.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שני! – 19.02.2024

גדי

בשבועות הבאים סקרנותכם תתעצם ואתם תפגינו יותר עניין במתרחש בסביבתכם הקרובה. מעבר השמש לבית החשיבה והתקשורת תעודד שינויים אך גם תדרבן אתכם לחזק את שיתוף הפעולה עם קרובי משפחה, שכנים, חברים ושותפים לעבודה. זו תקופה מבורכת לקורסים, השתלמויות ולכל פעילות שמשכילה ומעניינת אתכם שכלית. הבעיה בתקופה זו היא יותר מדי אימפולסיביות לצד חוסר סבלנות לזולת.

דלי

אתם תרגישו כעת נדיבות רבה יותר כלפי האחרים ואכן, הבעיה העיקרית בתקופה זו, היא לדעת היכן לשים גבולות כדי לא להיסחף יותר מדי בבזבוזים. בעקבות כניסת השמש למזל דגים ולבית הכספים שלכם כדאי לבדוק את הערכים החומריים הבסיסיים שלכם, ולבחון שוב את סדר החשיבות לגבי הוצאת הכספים. אולם לפני שאתם נכנסים להרפתקה פיננסית וללקיחת סיכונים, עדיף שתתייעצו עם מישהו שמבין בעניינים האלה.

דגים

טעינת האנרגיות שהחלה לפני כחודש, הסתיימה ועכשיו הגיע הזמן לשנס מותנים ולהתחיל לפעול ולממש את תכניותיכם לשנה הקרובה. השמש שתעבור היום למזלכם, תזרים בכם בארבעת השבועות הקרובים, אנרגיה רבה ומחזקת שתעזור לכם לחזור לביטחונכם העצמי,  להיות מודעים יותר לצרכים שלכם וליזום יותר. אולם אם תהפכו אנוכיים מדי, הדבר יקשה עליכם לראות את צרכי הסובבים ואז תתקשו לעבוד עם הסובב בהרמוניה.

 

טלה

בשבועות הבאים אתם עלולים לחוש אכזבה מאי קבלת תשומת לב מספקת או אפילו מחמאות שלדעתכם מגיעות לכם על פועלכם ורעיונותיכם. השמש שעוברת היום למזל דגים ולבית תעצומות הנפש, תגרום לכם לירידה אנרגטית שתגביר את הרגישות, אך גם תעודד אתכם להתחבר, בארבעת השבועות הקרובים אל הצד הפחות מודע שלכם ואולי תעזור לכם לנסות להבין את השפעותיו על חייכם. בתקופה זו כדאי לא לנסות להאיץ את הקצב ולהיות מוכנים להתעוררותם של דברים שהדחקתם עד כה.

שור

השמש תעמוד היום מול מזל דגים, תתארח בארבעת השבועות הקרובים בבית המזוהה עם נושא החברים ותוכניותיכם לעתיד. מעבר השמש יגביר את הצורך להפגין יותר עצמאות ומקוריות בשבועות הקרובים, אך מאחר שגם קצב הדברים משתנה, יתכנו לפעמים הפרעות בשגרת חייכם, לצד התחלות של דברים חדשים. בתקופה זו אתם עשויים להיות יותר פופולריים וחברותיים, אולם יתכנו גם ניתוקים ופרידות, מנושאים ואנשים, אולי בגלל הצורך להתנתק מהישן למען עתיד חדש, שונה ובעיקר טוב יותר.

 תאומים

בעקבות זווית השמש לבית הקריירה והתדמית הציבורית שלכם, תהפכו בארבעת השבועות הקרובים ליותר נחושים, מעשיים, ממוקדים, מפוכחים, בוגרים ואחראיים. זו תקופה מצוינת לתכנן תוכניות וגם הזמן לקבל החלטות חשובות. קרוב לוודאי שבתקופה זו תהיה עליה משמעותית בעומס ובלחץ שמופעל עליכם ולוח הזמנים יהפוך צפוף עד שלפעמים תתכן תחושה שהשעון משחק תפקיד מרכזי מדי.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1