חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום שישי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום שישי | 05.07.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שישי! – 05.07.2024

גדי

מולד הלבנה בבית הזוגיות עלול לדרבן אתכם למצוא את הדרך לגשר על הפערים בניכם ובעיקר להתגמש ולסלוח האחד לשני. יתכנו כרגע גישושים בכל הקשור לשותפויות עסקיות חדשות והשבועיים הקרובים מצוינים לסיום מערכת לא מוצלחת ולהתחלת שותפות חדשה, מכל הסוג ובעיקר רומנטית.  לפנויים ולפנויות יתכנו בשבועיים הקרובים יותר הזדמנויות ליצירת קשר מעניין ומהנה ורצוי שלא תפספסו שום הזדמנות לצאת ולהכיר.

דלי

בשל מולד הלבנה אתם תהיו קפדניים ודייקניים יותר בשבועיים הבאים וזה הזמן להתייעלות, הקפדה בענייני סדר וניקיון ואף לשדרוג מעמדכם או לגיוון פעילותכם בעבודה. קרוב לוודאי ששיחה עם הממונה, תעודד את השינוי. כדאי לנצל את השבועיים האלה גם לשיפור ההופעה והכושר הגופני. לא יזיק להיבדק אצל הרופא בדיקה שגרתית- תקופתית כדי לוודא שהכול כשורה או לקבלת המלצות לשיפור המצב.

דגים

בשבועיים הבאים תרגישו פופולריות יתרה, תהיו תחרותיים ורומנטיים יותר, זאת בשל מולד הלבנה בבית ההנאות, היצירה והרומנטיקה. הלהט, התשוקה אמנם יגברו, אך ייתכן שתתקשו להסתדר עם גבולות, מגבלות או מרות של מישהו כלפיכם ורצוי שתימנעו ממוחצנות יתר או מתחרותיות בוטה. שבועיים אלה מצוינים גם להשתתפות בפעילויות חברתיות ולפנויים ולפנויות שביניכם כדאי ליזום יותר.

 

טלה

מולד הלבנה מתחבר הפעם לענייני הבית והמשפחה, ונראה שזה הזמן למציאת פתרונות לבעיות הפנימיות בתוך המשפחה או בנושא המגורים. זה זמן מעולה להתחיל בשיפוץ והרחבת הבית, לבדוק אפשרות להחלפת דירה או אולי אפילו לדון בהרחבת המשפחה. שימו לב שגם התיאבון שלכם עשוי להיות מושפע ממולד הירח ולגרום לשינויי בהרגלי האכילה, נטייה שתשפיע על המשקל ועל הרגשתכם.

שור

מסתמן כי בשל מולד הלבנה תתמקדו בתקופה הקרובה בנושאים הקשורים לתקשורת, חשיבה, לימודים, נסיעות וניידות בכלל. דברים הקשורים למכונית יעלו על הפרק אך בשל נסיגת מרקורי זה עדיין לא הזמן לשנות ולהחליף מכשירים שונים, בעיקר אלה הקשורים לתקשורת ולניידות. ייתכן שתחושו כעת צורך לבטא את עצמכם ואת דעותיכם, או שתאלצו לתמרן בין שני נושאים מרכזיים וגם לערוך שינויים.  כמו כן מומלץ ליזום כעת יותר שיתופי פעולה עם האחים והאחיות ואפילו עם השכנים.

 תאומים

זהו הזמן מעולה לכיוון כלכלי חדש, פתיחת חשבון או חיסכון חדש בבנק או לקבל החלטה סופית לגבי קניית מוצר שהתלבטתם בקשר אליו לאחרונה. מולד הלבנה מראה שבתקופה הקרובה יעסיקו אתכם יותר נושאים כלכליים וכספיים. יתכנו גם הזדמנויות כלכליות מעניינות, אך כדאי להיות זהירים, זאת מכיוון שלא חסרים גם מוקשים בדרך.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1