חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום שבת | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום שבת | 06.07.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שבת! – 06.07.2024

גדי

השתדלו להפגין יותר גמישות וסלחנות, ואת רגשותיכם ואהבתכם הראו בדרך שונה ומיוחדת ורצוי שתפגינו יותר גמישות ונכונות לוותר קצת על האגו ולהיענות בחיוב לבקשותיהם של בני הזוג. השבת הזו מעולה ליצירת אווירה נעימה, חברותית והרמונית סביבכם, הירח שנע בבית הזוגיות והשמש שבבית שבמזלכם ירוממו את מצב הרוח שלכם ויעודדו את הצד החברותי שבכם ואת הנאת השיתוף בחוויותיכם ובדעותיכם.

דלי

בעקבות מיקום הירח, תהיה לכם נטייה להיות היום מעשיים ופרפקציוניסטים מהרגיל ותיתכן נטייה להוציא את מרבית האנרגיה שלכם על ענייני אסתטיקה, סדר וניקיון. הירח שמשייט בבית העבודה והבריאות יכול להביא גם למצבי ביקורת והתחשבנות עם אחרים. כמו תיתכן היום רגישות בריאות ולכן רצוי לא לשהות יותר מדי בשמש ורצוי גם לשתות מספיק מים.

דגים

מסתמנת לכם שבת מיוחדת במינה. הירח שנמצא בבית הרומנטיקה והנאת החיים ישפר מאוד את מצב הרוח ואת רמת האנרגיה, יעצים גם את היצירתיות והעזה ואפילו יעודד יתר קלילות ושובבות. רצוי שתיקחו השבת פסק-זמן מהשגרה ומהדאגה היומיומית ותנצלו את האנרגיות המבורכות של הכוכבים כדי לצאת לבלות עם חברים, או כדי לחזר בצורה מקורית ולאהוב כאילו אין מחר.

 

טלה

מסעו של הירח בבית המשפחה מצוין להתכנסות משפחתית ולמפגשים עם חברים קרובים, יתכן שאף הדור הצעיר במשפחה, עשוי להיות היום הרבה יותר קולני וחסר מנוחה, מה שבוודאי ידרוש מכם להפגין הרבה יותר יצירתיות ולתת לו את תשומת הלב שהוא זקוק. בכול אופן אתם תחושו נוח יותר באווירה ביתית או משפחתית וזוהי הזדמנות מצוינת להציג את כישורי האירוח הביתי ולשתף את בני המשפחה וגם את החברים ביצירתיות שלכם בהכנת תבשילים טעימים ומיוחדים.

שור

אתם מלאי מרץ ופעילים יותר השבת מבחינה תקשורתית, מה שיגביר בכם את הצורך בריגושים וככלל זו שבת נהדרת לכיופים, לגיחות קצרות לחברים, לשיחות קלילות על החיים או אפילו להתנסות בחוויה חדשה. כדאי לנצל הזדמנויות להיפתח למעגלים חברתיים חדשים ששונים מאלה שהכרתם עד כה, ויתכן אף מפגש מרגש עם מישהו שמזמן לא ראיתם, בגלל שעבר להתגורר רחוק או שהיה תקופה בחו”ל.

 תאומים

מסעו של הירח למזל סרטן, עלול לגרום לכם להיות יותר עקשנים, אך גם מאוד מעשיים ומחושבים ואולי אף יביא לחלק מכם רעיונות יצירתיים איך לעשות יותר כסף. מצד שני, יתכן שהדבר יעורר דווקא את הצד הצרכני שבכם ויעודד אתכם להוציא את כספיכם בספונטניות, על מוצרים שאינם הכרחיים כרגע. לכן, רצוי שתמנעו היום מלהתקרב למרכזי קניות ושעשועים שעלולים לפתות אתכם לבזבוזים, או שתגבילו מראש את הסכום שאתם מקציבים לעצמכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1